Cici akvatlon – ml. cicibani (2001 in mlajši)
# | St. | Priimek | Klub | LR | Drž. | Rezultat |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 168 | JAN ŠKRJANC | TK Trisport Alprem | 2001 | SLO | 0:02:33 |
2 | 183 | ŽIGA BERLEC | TK Trisport Alprem | 2001 | SLO | 0:02:37 |
3 | 172 | LOVRO PLANKO | TK Trisport Alprem | 2001 | SLO | 0:02:43 |
4 | 94 | FILIP VUČIÆ | TK RIVAL | 2001 | HR | 0:03:16 |
5 | 93 | SAŠA VUČIÆ | TK RIVAL | 2002 | HR | 0:03:17 |
6 | 176 | NEJC FLIS | TK Trisport Alprem | 2002 | SLO | 0:03:20 |
7 | 165 | GAŠPER ZAJC | TK Trisport Alprem | 2002 | SLO | 0:03:27 |
8 | 92 | SVEN VALE | TK RIVAL | 2003 | HR | 0:03:30 |
9 | 170 | JANEŽ UROŠ | ŠK Sibor | 2002 | SLO | 0:03:36 |
10 | 188 | MANDL TOMAŽ | MULTISPORT KLUB KRŠKO | 2002 | SLO | 0:04:43 |
178 | PODLOGAR NEJC | ŠK Sibor | 2002 | SLO | DNF |
Akvatlon – st.cicibani (2000 – 1999)
# | St. | Priimek | Klub | LR | Drž. | Rezultat |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 161 | BARTOL DANIJEL | TK Inles Riko Ribnica | 1999 | SLO | 0:04:46 |
2 | 173 | LUKA BELA KOČAR | TK Trisport Alprem | 1999 | SLO | 0:04:49 |
3 | 163 | DOMEN OBREZA | TK Trisport Alprem | 1999 | SLO | 0:05:01 |
4 | 169 | JAN URŠIČ | TK Trisport Alprem | 2000 | SLO | 0:05:08 |
5 | 179 | TEO PODOBNIK | TK Trisport Alprem | 1999 | SLO | 0:05:25 |
6 | 162 | DEČMAN MATEJ | TK Inles Riko Ribnica | 2000 | SLO | 0:05:32 |
7 | 186 | VID VRHOVNIK | 1999 | SLO | 0:05:45 | |
8 | 175 | MEDAN NIKOLA | Triatlon klub Tamis | 2000 | SRB | 0:06:26 |
Cici akvatlon – ml. cicibanke (2001 in mlajši)
# | St. | Priimek | Klub | LR | Drž. | Rezultat |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 177 | NEJKA SPRUK | TK Trisport Alprem | 2001 | SLO | 0:02:59 |
2 | 198 | IRINA PUVAČA | TK RIVAL | 2001 | HR | 0:03:08 |
3 | 199 | CHIARA GRUBER | TK RIVAL | 2001 | HR | 0:03:13 |
4 | 200 | ANJA ŠTEFANČIÆ | TK RIVAL | 2001 | HR | 0:03:31 |
5 | 182 | TARA MANDIČ | TK Trisport Alprem | 2003 | SLO | 0:03:48 |
6 | 91 | GIOIA GRUBER | TK RIVAL | 2003 | HR | 0:03:55 |
7 | 184 | STEFANOVIČ LANA | 0:05:59 |
Akvatlon – st.cicibanke (2000 – 1999)
# | St. | Priimek | Klub | LR | Drž. | Rezultat |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 171 | KATARINA HUMAR | TK Trisport Alprem | 1999 | SLO | 0:04:52 |
2 | 180 | TINKARA CAPUDER | TK Trisport Alprem | 1999 | SLO | 0:04:58 |
3 | 90 | LAURA LOVŠIN | 1999 | SLO | 0:05:04 | |
4 | 181 | TJAŠA VRTAČIČ | TK Trisport Alprem | 2000 | SLO | 0:05:10 |
5 | 164 | GAJA PERKO | TK Trisport Alprem | 2000 | SLO | 0:05:13 |
6 | 174 | MARIČ ALJA | ŠK Sibor | 1999 | SLO | 0:05:26 |
7 | 185 | SARA IVAČKOVIÆ | TK TAMIŠ | 1999 | SLO | 0:05:29 |
8 | 190 | NATALIJA KARANOVIÆ | PK NOVI SAD | 1999 | HR | 0:05:38 |
9 | 192 | DOROTEA ČARGONJA | TK RIVAL | 2000 | HR | 0:05:46 |
10 | 191 | LUCIJA PETROVIÆ | TK RIVAL | 1999 | HR | 0:06:01 |
11 | 193 | DORA LUŠIÆ | TK RIVAL | 2000 | HR | 0:06:18 |
12 | 195 | IDA VUKOVIÆ | TK RIVAL | 2000 | HR | 0:06:57 |
13 | 194 | IRA VUKOVIÆ | TK RIVAL | 2000 | HR | 0:06:58 |
14 | 189 | NIKA KODRIČ | MULTISPORT KLUB KRŠKO | 1999 | SLO | 0:07:15 |
15 | 196 | LEONARDA STRENJA | TK RIVAL | 2000 | HR | 0:07:53 |
16 | 197 | VANA VRLJEVIÆ | TK RIVAL | 2000 | HR | 0:09:22 |
Super sprint triatlon – starejši dečki (1998 – 1997)
# | St. | Priimek in ime | Klub | LR | Država | Plav. | Tran1 | Kolo | Tran2 | Tek | Rezultat |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 136 | VODENIK VITO | TK Maribor | 1998 | SLO | 0:03:35 | 0:00:43 | 0:14:27 | 0:00:38 | 0:12:03 | 0:31:29 |
2 | 121 | MATEVŽ PLANKO | TK Trisport Alprem | 1998 | SLO | 0:04:04 | 0:00:46 | 0:15:20 | 0:00:40 | 0:11:25 | 0:32:17 |
3 | 105 | DREJC KREGAR | TK Trisport Alprem | 1998 | SLO | 0:04:09 | 0:00:49 | 0:14:11 | 0:00:37 | 0:13:48 | 0:33:36 |
4 | 108 | JAKA PAULIČ | TK Trisport Alprem | 1998 | SLO | 0:04:09 | 0:00:49 | 0:15:58 | 0:00:43 | 0:15:08 | 0:36:48 |
5 | 139 | ŽIGA ZAJC | TK Trisport Alprem | 1998 | SLO | 0:04:26 | 0:00:53 | 0:16:43 | 0:00:49 | 0:14:56 | 0:37:49 |
6 | 112 | KOVAČEC LEON | TK Maraton Ptuj | 1997 | SLO | 0:05:29 | 0:02:12 | 0:16:37 | 0:01:08 | 0:16:18 | 0:41:46 |
Super sprint triatlon – kadeti (1996 – 1995)
# | St. | Priimek in ime | Klub | LR | Država | Plav. | Tran1 | Kolo | Tran2 | Tek | Rezultat |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 109 | JAN LIPOVŠEK | TK Trisport Alprem | 1995 | SLO | 0:03:43 | 0:00:44 | 0:13:29 | 0:00:30 | 0:09:51 | 0:28:19 |
2 | 119 | LOVŠIN ALJAŽ | TK Inles Riko Ribnica | 1995 | SLO | 0:03:37 | 0:00:40 | 0:13:41 | 0:00:41 | 0:09:59 | 0:28:40 |
3 | 110 | KAPLAN JAKA | TK Inles Riko Ribnica | 1996 | SLO | 0:03:34 | 0:00:36 | 0:13:47 | 0:00:39 | 0:10:10 | 0:28:48 |
4 | 113 | KRALJ URBAN | TK Maribor | 1995 | SLO | 0:03:40 | 0:00:39 | 0:13:36 | 0:00:37 | 0:10:39 | 0:29:13 |
5 | 124 | MOČNIK KLEMEN | ŠD SOKOL | 1996 | SLO | 0:03:37 | 0:00:38 | 0:13:45 | 0:00:38 | 0:11:05 | 0:29:46 |
6 | 107 | IVACKOVIC PETAR | TK Tamiš | 1996 | SRB | 0:03:59 | 0:00:40 | 0:14:32 | 0:00:42 | 0:10:17 | 0:30:12 |
7 | 116 | LEON OBREZA | TK Trisport Alprem | 1996 | SLO | 0:03:42 | 0:00:45 | 0:13:59 | 0:00:33 | 0:11:37 | 0:30:38 |
8 | 95 | KROMAR NEJC | TK Inles Riko Ribnica | 1996 | SLO | 0:03:30 | 0:00:38 | 0:13:50 | 0:00:42 | 0:12:14 | 0:30:56 |
9 | 123 | MELINK TIM | ŠK Sibor | 1995 | SLO | 0:03:47 | 0:00:47 | 0:14:01 | 0:00:42 | 0:12:32 | 0:31:51 |
10 | 118 | LOVRO HUMAR | TK Trisport Alprem | 1996 | SLO | 0:04:16 | 0:00:51 | 0:15:01 | 0:00:38 | 0:12:59 | 0:33:47 |
142 | DOMINIK RIBIČ | TRIATLON KLUB CELJE | 1996 | SLO | 0:06:08 | 0:01:51 | 0:22:03 | DNF |
Super sprint triatlon – ml. mladinci (1994 – 1993)
# | St. | Priimek in ime | Klub | LR | Država | Plav. | Tran1 | Kolo | Tran2 | Tek | Rezultat |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 125 | MURN LUKA | ŠK Sibor | 1994 | SLO | 0:04:17 | 0:00:38 | 0:13:49 | 0:00:36 | 0:10:12 | 0:29:32 |
2 | 111 | KARANOVIÆ BOJAN | TK Dynamic Novi Sad | 1993 | SRB | 0:03:43 | 0:00:40 | 0:13:36 | 0:00:45 | 0:11:14 | 0:30:00 |
Super sprint triatlon – mladinci (1992 – 1991)
# | St. | Priimek in ime | Klub | LR | Država | Plav. | Tran1 | Kolo | Tran2 | Tek | Rezultat |
---|
Super sprint triatlon – starejše deklice (1998 – 1997)
# | St. | Priimek in ime | Klub | LR | Država | Plav. | Tran1 | Kolo | Tran2 | Tek | Rezultat |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 129 | SKAZA EVA | TK Maribor | 1997 | SLO | 0:03:39 | 0:00:40 | 0:14:52 | 0:00:47 | 0:12:21 | 0:32:21 |
2 | 102 | BESAL SARA | ŠK Sibor | 1997 | SLO | 0:03:55 | 0:00:50 | 0:15:36 | 0:00:37 | 0:11:54 | 0:32:55 |
3 | 104 | DEČMAN MANCA | TK Inles Riko Ribnica | 1997 | SLO | 0:03:49 | 0:00:42 | 0:14:40 | 0:00:56 | 0:13:40 | 0:33:49 |
4 | 114 | KRISTINA URŠIČ | TK Trisport Alprem | 1998 | SLO | 0:03:39 | 0:00:45 | 0:16:39 | 0:00:36 | 0:12:52 | 0:34:33 |
Super sprint triatlon – kadetinje (1996 – 1995)
# | St. | Priimek in ime | Klub | LR | Država | Plav. | Tran1 | Kolo | Tran2 | Tek | Rezultat |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 133 | TROHA EVA | TK Inles Riko Ribnica | 1995 | SLO | 0:03:43 | 0:00:43 | 0:13:59 | 0:00:31 | 0:11:28 | 0:30:26 |
2 | 144 | LIZA URŠIČ | TK Trisport Alprem | 1996 | SLO | 0:03:41 | 0:00:42 | 0:14:02 | 0:00:31 | 0:11:56 | 0:30:54 |
Super sprint triatlon – ml. mladinke (1994 – 1993)
# | St. | Priimek in ime | Klub | LR | Država | Plav. | Tran1 | Kolo | Tran2 | Tek | Rezultat |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 103 | BESAL TINA | ŠK Sibor | 1994 | SLO | 0:04:12 | 0:00:59 | 0:16:07 | 0:00:44 | 0:13:35 | 0:35:39 |
2 | 135 | TURK URŠKA | ŠK Sibor | 1994 | SLO | 0:04:45 | 0:00:55 | 0:16:26 | 0:00:46 | 0:13:46 | 0:36:39 |
Super sprint triatlon – mladinke (1992 – 1991)
# | St. | Priimek in ime | Klub | LR | Država | Plav. | Tran1 | Kolo | Tran2 | Tek | Rezultat |
---|
Olimpik triatlon – st. mladinci (1992 – 1991)
# | St. | Priimek in ime | Klub | LR | Država | Plav. | Tran1 | Kolo | Tran2 | Tek | Rezultat |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 40 | PUCELJ VID | TK Inles Riko Ribnica | 1991 | SLO | 0:22:05 | 0:00:34 | 0:58:06 | 0:00:34 | 0:37:40 | 1:59:01 |
2 | 23 | KLEMENC ANŽE | TK Inles Riko Ribnica | 1991 | SLO | 0:22:06 | 0:00:38 | 1:00:45 | 0:00:47 | 0:51:10 | 2:15:27 |
3 | 48 | SIMON KOŽELJ | TK Trisport Alprem | 1992 | SLO | 0:24:15 | 0:00:38 | 1:07:17 | 0:00:40 | 0:43:28 | 2:16:21 |
4 | 47 | SENIČAR TILEN | 1995 | SLO | 0:30:54 | 0:00:51 | 1:13:32 | 0:01:16 | 0:54:47 | 2:41:21 |
Olimpik triatlon – do 23 let – moški (1990 – 1987)
# | St. | Priimek in ime | Klub | LR | Država | Plav. | Tran1 | Kolo | Tran2 | Tek | Rezultat |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 33 | MODIC MATIC | 1987 | SLO | 0:33:35 | 0:01:18 | 1:09:24 | 0:01:17 | 0:54:51 | 2:40:27 |
Olimpik triatlon – Člani I (1986 – 1981)
# | St. | Priimek in ime | Klub | LR | Država | Plav. | Tran1 | Kolo | Tran2 | Tek | Rezultat |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1 | PLEŠE DAVID | TK Ljubljana | 1983 | SLO | 0:22:06 | 0:00:33 | 0:58:03 | 0:00:35 | 0:34:27 | 1:55:46 |
2 | 2 | CEBIN BOJAN | TK Inles Riko Ribnica | 1986 | SLO | 0:22:06 | 0:00:34 | 0:58:03 | 0:00:38 | 0:34:59 | 1:56:22 |
3 | 55 | ZAKŠEK DARKO | TK Krško | 1981 | SLO | 0:24:09 | 0:00:44 | 0:58:33 | 0:00:49 | 0:41:34 | 2:05:50 |
4 | 35 | NEMANJA KORAČ | Triatlon klub Tamis | 1983 | SRB | 0:24:16 | 0:00:48 | 1:05:24 | 0:00:40 | 0:42:07 | 2:13:18 |
5 | 41 | PUDGAR ALJAŽ | TK Ljubljana | 1983 | SLO | 0:27:36 | 0:00:41 | 1:03:55 | 0:00:48 | 0:40:59 | 2:14:01 |
6 | 64 | BORIS FLUHER | RED PANTERS | 1985 | SLO | 0:32:25 | 0:00:46 | 1:04:39 | 0:00:32 | 0:46:23 | 2:24:47 |
7 | 29 | LIKAR NEJC | 3K SPORT | 1983 | SLO | 0:32:00 | 0:00:55 | 1:05:46 | 0:00:58 | 0:49:12 | 2:28:53 |
8 | 10 | BOČKOR MIHA | 3K SPORT | 1984 | SLO | 0:33:34 | 0:01:03 | 1:21:42 | 0:01:24 | 1:05:08 | 3:02:53 |
12 | CIGLAR LUKA | TK Trisport | 1982 | SLO | 0:30:02 | 0:01:02 | 1:11:03 | 0:01:29 | DNF | ||
4 | SEME UROŠ | Triatlon klub Mamut | 1981 | SLO | 0:20:46 | 0:00:39 | DNF | ||||
3 | KOVAČIČ JAROSLAV | Triatlon klub Krško | 1984 | SLO | 0:20:47 | 0:00:38 | 0:59:19 | 0:00:37 | DNF |
Olimpik triatlon – Člani II (1980 – 1971)
# | St. | Priimek in ime | Klub | LR | Država | Plav. | Tran1 | Kolo | Tran2 | Tek | Rezultat |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 45 | SAVIÆ VLADIMIR | Triatlon klub Tamis | 1976 | SRB | 0:20:48 | 0:00:37 | 0:59:20 | 0:00:37 | 0:38:52 | 2:00:16 |
2 | 5 | KROMAR DAMIJAN | TK Inles Riko Ribnica | 1972 | SLO | 0:24:52 | 0:00:37 | 1:02:29 | 0:00:46 | 0:41:29 | 2:10:16 |
3 | 7 | ABRAM MIRAN | TK Krško | 1979 | SLO | 0:28:45 | 0:00:48 | 1:04:03 | 0:00:53 | 0:45:24 | 2:19:55 |
4 | 25 | KORELC MATEJ | TK Ljubljana | 1979 | SLO | 0:29:57 | 0:00:49 | 1:02:45 | 0:00:51 | 0:48:22 | 2:22:47 |
5 | 117 | GERGORIČ SEBASTJAN | 1977 | SLO | 0:32:24 | 0:00:33 | 1:04:52 | 0:00:33 | 0:47:25 | 2:25:49 | |
6 | 18 | GOLIČ MATJAŽ | TK Maribor | 1978 | SLO | 0:27:43 | 0:00:44 | 1:06:55 | 0:01:05 | 0:49:50 | 2:26:19 |
7 | 39 | POŽEK ELVIS | TK Ljubljana | 1977 | SLO | 0:32:09 | 0:01:22 | 1:05:03 | 0:01:15 | 0:49:05 | 2:28:56 |
8 | 44 | RADIVOJEVIÆ ALEKSANDER | TK Inles Riko Ribnica | 1974 | SLO | 0:27:36 | 0:00:47 | 1:06:52 | 0:01:05 | 0:53:06 | 2:29:27 |
9 | 28 | LEITINGER LUKA | ŠKD HYPO | 1971 | SLO | 0:28:34 | 0:01:48 | 1:10:24 | 0:01:14 | 0:54:07 | 2:36:09 |
10 | 36 | OMERZO SEBASTJAN | Triatlon klub Krško | 1976 | SLO | 0:40:38 | 0:01:30 | 1:08:47 | 0:01:38 | 0:51:36 | 2:44:10 |
11 | 67 | GREGOR ANTLOGA | WILIER | 1975 | SLO | 0:35:05 | 0:01:48 | 1:11:20 | 0:00:58 | 0:55:10 | 2:44:24 |
12 | 66 | DENIC PALISKA | ŠD TRISPORT | 1978 | SLO | 0:32:42 | 0:01:31 | 1:12:52 | 0:01:11 | 1:02:35 | 2:50:52 |
13 | 68 | KLEMEN STROPNIK | 1976 | SLO | 0:30:00 | 0:02:16 | 1:18:07 | 0:01:45 | 1:00:23 | 2:52:34 | |
14 | 32 | MIŠ KRISTIJAN | 1976 | SLO | 0:41:13 | 0:02:01 | 1:17:52 | 0:01:20 | 1:00:59 | 3:03:26 | |
15 | 46 | SAVNIK MATIJA | 3K SPORT | 1974 | SLO | 0:37:14 | 0:01:36 | 1:16:57 | 0:01:57 | 1:07:30 | 3:05:17 |
16 | 37 | PAPULIČ PREDRAG | Triatlon klub Tamis | 1971 | SRB | 0:31:32 | 0:01:12 | 1:25:52 | 0:01:44 | 1:10:18 | 3:10:40 |
Olimpik triatlon – Veterani I (1970 – 1966)
# | St. | Priimek in ime | Klub | LR | Država | Plav. | Tran1 | Kolo | Tran2 | Tek | Rezultat |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 26 | MEDEN SAŠO | TK Maribor | 1968 | SLO | 0:24:06 | 0:00:38 | 0:58:42 | 0:00:42 | 0:39:52 | 2:04:02 |
2 | 72 | ZSOLT MOLNAR | Egri TK | 1967 | HUN | 0:27:47 | 0:00:56 | 1:06:33 | 0:01:02 | 0:51:03 | 2:27:22 |
3 | 65 | KOPORC ANDREJ | 1966 | SLO | 0:33:07 | 0:01:02 | 1:12:14 | 0:00:58 | 0:53:25 | 2:40:47 | |
4 | 31 | MASTNAK MLAKAR ROBERT | 3K SPORT | 1970 | SLO | 0:40:07 | 0:02:16 | 1:15:18 | 0:01:44 | 0:49:29 | 2:48:56 |
5 | 27 | KOVAČEC MIROSLAV | TK Maraton Ptuj | 1968 | SLO | 0:38:46 | 0:02:44 | 1:10:56 | 0:01:20 | 0:56:30 | 2:50:18 |
16 | FRISANO-PAULON ARRIGO | 1968 | ESP | 0:40:13 | 0:02:18 | 1:13:06 | 0:02:11 | DNF |
Olimpik triatlon – Veterani II (1965 – 1961)
# | St. | Priimek in ime | Klub | LR | Država | Plav. | Tran1 | Kolo | Tran2 | Tek | Rezultat |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 15 | FAJFAR STANE | ŠK Sibor | 1963 | SLO | 0:32:35 | 0:01:03 | 1:04:14 | 0:00:52 | 1:01:23 | 2:40:09 |
2 | 53 | VELKOV SAŠKO | 1964 | SLO | 0:34:37 | 0:00:48 | 1:11:40 | 0:01:25 | 1:00:49 | 2:49:20 | |
3 | 58 | GYULA MISKOLCI | BUDAPEST TRIATHLON | 1965 | HUN | 0:35:49 | 0:01:22 | 1:22:51 | 0:01:33 | 1:07:13 | 3:08:50 |
4 | 56 | ZOBAVNIK IGOR | Tekaški Forum | 1961 | SLO | 0:36:19 | 0:03:24 | 1:18:37 | 0:01:31 | 1:09:02 | 3:08:55 |
5 | 63 | DUŠAN JANKOVIČ | PULZ ŠPORT LJUBLJANA | 1963 | SLO | 0:44:00 | 0:01:37 | 1:19:15 | 0:01:50 | 1:09:19 | 3:16:02 |
69 | OCURK MOJMIR | 1961 | SLO | 0:39:41 | 0:01:05 | 1:12:14 | 0:01:13 | DNF |
Olimpik triatlon – Veterani III (1960 – 1956)
# | St. | Priimek in ime | Klub | LR | Država | Plav. | Tran1 | Kolo | Tran2 | Tek | Rezultat |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 70 | EKART VIKTOR | TK Trisport | 1958 | SLO | 0:32:51 | 0:01:05 | 1:07:30 | 0:00:59 | 0:43:47 | 2:26:14 |
2 | 50 | STRNIŠA TONI | TK Inles Riko Ribnica | 1959 | SLO | 0:28:56 | 0:00:55 | 1:15:25 | 0:01:14 | 0:52:06 | 2:38:38 |
3 | 8 | BERNATH FRANTIŠEK | Triatlon Dvory nad Žitavou | 1959 | SVK | 0:44:36 | 0:01:04 | 1:08:44 | 0:00:15 | 0:48:32 | 2:43:12 |
4 | 61 | MLADEN BOROVINŠEK | KLUB POLET | 1957 | SLO | 0:33:17 | 0:01:23 | 1:14:26 | 0:01:39 | 1:07:23 | 2:58:09 |
5 | 43 | RABUZA FRANC | ŠRK3TEAM Celje | 1960 | SLO | 0:38:19 | 0:02:08 | 1:14:53 | 0:02:36 | 1:03:33 | 3:01:31 |
Olimpik triatlon – Veterani IV (1955 – 1951)
# | St. | Priimek in ime | Klub | LR | Država | Plav. | Tran1 | Kolo | Tran2 | Tek | Rezultat |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 71 | AČIMOVIÆ RADO | TK Ptuj | 1955 | SLO | 0:32:37 | 0:00:59 | 1:07:55 | 0:01:03 | 0:44:24 | 2:27:00 |
2 | 14 | ERHOVNIC TOMAŽ | TK Ljubljana | 1955 | SLO | 0:32:38 | 0:01:05 | 1:12:33 | 0:00:54 | 0:57:35 | 2:44:48 |
3 | 9 | BLATNIK ROMAN | TK Krško | 1952 | SLO | 0:35:38 | 0:01:27 | 1:17:19 | 0:00:50 | 0:59:04 | 2:54:20 |
4 | 60 | KREMELJ STANISLAV | TK Ljubljana | 1951 | SLO | 0:39:33 | 0:01:20 | 1:13:34 | 0:01:13 | 1:18:19 | 3:14:01 |
38 | POLJŠAK LOJZE | TRISPORT Kamnik | 1953 | SLO | 0:38:58 | 0:01:18 | 1:19:22 | 0:01:32 | DNF |
Olimpik triatlon – Veterani V (1950 – 1946)
# | St. | Priimek in ime | Klub | LR | Država | Plav. | Tran1 | Kolo | Tran2 | Tek | Rezultat |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 22 | KABAJ MILAN | TK Maribor | 1949 | SLO | 0:36:00 | 0:02:43 | 1:27:38 | 0:01:45 | 1:16:19 | 3:24:28 |
Olimpik triatlon – Veterani VI (1945 – 1941)
# | St. | Priimek in ime | Klub | LR | Država | Plav. | Tran1 | Kolo | Tran2 | Tek | Rezultat |
---|
Olimpik triatlon – Veterani VII (1940 in starejši)
# | St. | Priimek in ime | Klub | LR | Država | Plav. | Tran1 | Kolo | Tran2 | Tek | Rezultat |
---|
Olimpik triatlon – st. mladinke (1992 – 1991)
# | St. | Priimek in ime | Klub | LR | Država | Plav. | Tran1 | Kolo | Tran2 | Tek | Rezultat |
---|
Olimpik triatlon – do 23 let – ženske (1990 – 1987)
# | St. | Priimek in ime | Klub | LR | Država | Plav. | Tran1 | Kolo | Tran2 | Tek | Rezultat |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 59 | NINA MANDL | MULTISPORT KLUB KRŠKO | 1990 | SLO | 0:24:03 | 0:00:43 | 1:21:48 | 0:00:58 | 1:05:29 | 2:53:02 |
Olimpik triatlon – Članice I (1986 – 1981)
# | St. | Priimek in ime | Klub | LR | Država | Plav. | Tran1 | Kolo | Tran2 | Tek | Rezultat |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 62 | OBLAK KARLA | 1985 | SLO | 0:29:59 | 0:01:16 | 1:09:44 | 0:01:19 | 0:49:21 | 2:31:41 |
Olimpik triatlon – Članice II (1980 – 1971)
# | St. | Priimek in ime | Klub | LR | Država | Plav. | Tran1 | Kolo | Tran2 | Tek | Rezultat |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 6 | ŠIMIC MATEJA | TK Trisport | 1980 | SLO | 0:22:14 | 0:00:36 | 1:01:23 | 0:00:57 | 0:42:04 | 2:07:15 |
2 | 49 | SINKOVEC MELITA | ŠRK Celje | 1978 | SLO | 0:27:02 | 0:01:00 | 1:04:10 | 0:00:56 | 0:44:50 | 2:17:59 |
3 | 24 | KORDIČ BARBARA | TK Ljubljana | 1979 | SLO | 0:30:02 | 0:00:52 | 1:10:57 | 0:00:58 | 0:56:10 | 2:39:01 |
4 | 54 | VILHAR TAMARA | 1975 | SLO | 0:36:32 | 0:02:16 | 1:18:04 | 0:02:02 | 1:04:30 | 3:03:26 | |
20 | HAJDINJAK MELITA | ŠD TurboMS | 1977 | SLO | 0:28:17 | 0:01:17 | 1:11:12 | 0:01:02 | DNF |
Olimpik triatlon – Veteranke I (1970 – 1961)
# | St. | Priimek in ime | Klub | LR | Država | Plav. | Tran1 | Kolo | Tran2 | Tek | Rezultat |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 42 | RABUZA ALENKA | ŠRK3TEAM Celje | 1964 | SLO | 0:44:25 | 0:03:02 | 1:35:29 | 0:03:00 | 1:19:55 | 3:45:53 |
Olimpik triatlon – Veteranke II (1960 – 1951)
# | St. | Priimek in ime | Klub | LR | Država | Plav. | Tran1 | Kolo | Tran2 | Tek | Rezultat |
---|
Olimpik triatlon – Veteranke III (1950 in starejše)
# | St. | Priimek in ime | Klub | LR | Država | Plav. | Tran1 | Kolo | Tran2 | Tek | Rezultat |
---|
Super sprint triatlon – rekreativci
# | St. | Priimek in ime | Klub | LR | Država | Plav. | Tran1 | Kolo | Tran2 | Tek | Rezultat |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 130 | SREBOT JANEZ | 1975 | SLO | 0:04:29 | 0:00:57 | 0:14:54 | 0:01:32 | 0:09:58 | 0:31:51 | |
2 | 127 | RAKUSA IZTOK | 1981 | SLO | 0:05:19 | 0:01:01 | 0:13:27 | 0:00:50 | 0:11:19 | 0:31:59 | |
3 | 137 | VOROS ROK | 1988 | SLO | 0:04:51 | 0:00:54 | 0:16:38 | 0:00:35 | 0:12:00 | 0:35:00 | |
4 | 143 | LUKA ČERNUTI | NUCA | 1978 | SLO | 0:04:32 | 0:00:42 | 0:15:14 | 0:00:30 | 0:14:27 | 0:35:28 |
5 | 134 | TRUPEJ UROŠ | 1985 | SLO | 0:05:21 | 0:01:13 | 0:17:56 | 0:00:52 | 0:11:39 | 0:37:04 | |
6 | 101 | AJDNIK IZTOK | ŠRK 3Team Celje | 1972 | SLO | 0:06:09 | 0:02:20 | 0:15:25 | 0:01:15 | 0:15:55 | 0:41:06 |
Super sprint triatlon – rekreativke
# | St. | Priimek in ime | Klub | LR | Država | Plav. | Tran1 | Kolo | Tran2 | Tek | Rezultat |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 132 | SUPIÆ VANJA | TK Maribor | 1969 | SLO | 0:05:27 | 0:00:52 | 0:16:04 | 0:00:56 | 0:12:25 | 0:35:46 |
2 | 145 | VRABIČ INES | 1986 | SLO | 0:05:51 | 0:01:26 | 0:17:26 | 0:00:40 | 0:12:53 | 0:38:17 | |
3 | 141 | GYULA DROMMER | BUDAPEST TRIATHLON | 1959 | HUN | 0:04:32 | 0:00:51 | 0:16:43 | 0:01:29 | 0:15:53 | 0:39:30 |
4 | 131 | SUPIÆ ALENKA | REIFFEISEN | 1972 | SLO | 0:05:47 | 0:01:37 | 0:18:42 | 0:00:55 | 0:17:33 | 0:44:36 |
tafetni Super sprint triatlon
# | St. | Štafeta | tekmovalci | Drž. | Plav. | Tran1 | Kolo | Tran2 | Tek | Rezultat |
---|
tafetni Olimpik triatlon
# | St. | Štafeta | tekmovalci | Drž. | Plav. | Tran1 | Kolo | Tran2 | Tek | Rezultat |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 100 | VELENJE 1 | Blažina JožeLenart TomažStjepič Vlado | SLO | 0:22:05 | 0:00:46 | 1:01:09 | 0:00:15 | 2:10:25 | |
2 | 98 | PK OLIMPIJA | Oblak ValterRauter SamoEmil Sovdat | SLO | 0:33:55 | 0:00:49 | 1:00:25 | 0:00:42 | 0:54:59 | 2:30:52 |
3 | 96 | TK Trisport Alprem | KregarCapuderPlanko | SLO | 0:27:30 | 0:00:43 | 1:18:55 | 0:00:43 | 0:52:35 | 2:40:29 |
4 | 97 | PLAVI TORNADO | SABIONCELLOKRSTIÆ | SLO | 0:28:32 | 0:01:02 | 1:26:20 | 0:00:52 | 0:48:51 | 2:45:38 |
5 | 99 | 3K NEUSTRAŠNI | Strnad PolonaVolkar MatjažKranjec Tanja | SLO | 0:35:14 | 0:00:48 | 1:27:47 | 0:00:44 | 1:01:38 | 3:06:14 |
Super sprint triatlon – ženske skupno
# | St. | Priimek in ime | Klub | LR | Država | Plav. | Tran1 | Kolo | Tran2 | Tek | Rezultat |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 133 | TROHA EVA | TK Inles Riko Ribnica | 1995 | SLO | 0:03:43 | 0:00:43 | 0:13:59 | 0:00:31 | 0:11:28 | 0:30:26 |
2 | 144 | LIZA URŠIČ | TK Trisport Alprem | 1996 | SLO | 0:03:41 | 0:00:42 | 0:14:02 | 0:00:31 | 0:11:56 | 0:30:54 |
3 | 129 | SKAZA EVA | TK Maribor | 1997 | SLO | 0:03:39 | 0:00:40 | 0:14:52 | 0:00:47 | 0:12:21 | 0:32:21 |
4 | 102 | BESAL SARA | ŠK Sibor | 1997 | SLO | 0:03:55 | 0:00:50 | 0:15:36 | 0:00:37 | 0:11:54 | 0:32:55 |
5 | 104 | DEČMAN MANCA | TK Inles Riko Ribnica | 1997 | SLO | 0:03:49 | 0:00:42 | 0:14:40 | 0:00:56 | 0:13:40 | 0:33:49 |
6 | 114 | KRISTINA URŠIČ | TK Trisport Alprem | 1998 | SLO | 0:03:39 | 0:00:45 | 0:16:39 | 0:00:36 | 0:12:52 | 0:34:33 |
7 | 103 | BESAL TINA | ŠK Sibor | 1994 | SLO | 0:04:12 | 0:00:59 | 0:16:07 | 0:00:44 | 0:13:35 | 0:35:39 |
8 | 132 | SUPIÆ VANJA | TK Maribor | 1969 | SLO | 0:05:27 | 0:00:52 | 0:16:04 | 0:00:56 | 0:12:25 | 0:35:46 |
9 | 135 | TURK URŠKA | ŠK Sibor | 1994 | SLO | 0:04:45 | 0:00:55 | 0:16:26 | 0:00:46 | 0:13:46 | 0:36:39 |
10 | 145 | VRABIČ INES | 1986 | SLO | 0:05:51 | 0:01:26 | 0:17:26 | 0:00:40 | 0:12:53 | 0:38:17 | |
11 | 141 | GYULA DROMMER | BUDAPEST TRIATHLON | 1959 | HUN | 0:04:32 | 0:00:51 | 0:16:43 | 0:01:29 | 0:15:53 | 0:39:30 |
12 | 131 | SUPIÆ ALENKA | REIFFEISEN | 1972 | SLO | 0:05:47 | 0:01:37 | 0:18:42 | 0:00:55 | 0:17:33 | 0:44:36 |
Super sprint triatlon – moški skupno
# | St. | Priimek in ime | Klub | LR | Država | Plav. | Tran1 | Kolo | Tran2 | Tek | Rezultat |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 109 | JAN LIPOVŠEK | TK Trisport Alprem | 1995 | SLO | 0:03:43 | 0:00:44 | 0:13:29 | 0:00:30 | 0:09:51 | 0:28:19 |
2 | 119 | LOVŠIN ALJAŽ | TK Inles Riko Ribnica | 1995 | SLO | 0:03:37 | 0:00:40 | 0:13:41 | 0:00:41 | 0:09:59 | 0:28:40 |
3 | 110 | KAPLAN JAKA | TK Inles Riko Ribnica | 1996 | SLO | 0:03:34 | 0:00:36 | 0:13:47 | 0:00:39 | 0:10:10 | 0:28:48 |
4 | 113 | KRALJ URBAN | TK Maribor | 1995 | SLO | 0:03:40 | 0:00:39 | 0:13:36 | 0:00:37 | 0:10:39 | 0:29:13 |
5 | 125 | MURN LUKA | ŠK Sibor | 1994 | SLO | 0:04:17 | 0:00:38 | 0:13:49 | 0:00:36 | 0:10:12 | 0:29:32 |
6 | 124 | MOČNIK KLEMEN | ŠD SOKOL | 1996 | SLO | 0:03:37 | 0:00:38 | 0:13:45 | 0:00:38 | 0:11:05 | 0:29:46 |
7 | 111 | KARANOVIÆ BOJAN | TK Dynamic Novi Sad | 1993 | SRB | 0:03:43 | 0:00:40 | 0:13:36 | 0:00:45 | 0:11:14 | 0:30:00 |
8 | 107 | IVACKOVIC PETAR | TK Tamiš | 1996 | SRB | 0:03:59 | 0:00:40 | 0:14:32 | 0:00:42 | 0:10:17 | 0:30:12 |
9 | 116 | LEON OBREZA | TK Trisport Alprem | 1996 | SLO | 0:03:42 | 0:00:45 | 0:13:59 | 0:00:33 | 0:11:37 | 0:30:38 |
10 | 95 | KROMAR NEJC | TK Inles Riko Ribnica | 1996 | SLO | 0:03:30 | 0:00:38 | 0:13:50 | 0:00:42 | 0:12:14 | 0:30:56 |
11 | 136 | VODENIK VITO | TK Maribor | 1998 | SLO | 0:03:35 | 0:00:43 | 0:14:27 | 0:00:38 | 0:12:03 | 0:31:29 |
12 | 130 | SREBOT JANEZ | 1975 | SLO | 0:04:29 | 0:00:57 | 0:14:54 | 0:01:32 | 0:09:58 | 0:31:51 | |
12 | 123 | MELINK TIM | ŠK Sibor | 1995 | SLO | 0:03:47 | 0:00:47 | 0:14:01 | 0:00:42 | 0:12:32 | 0:31:51 |
14 | 127 | RAKUSA IZTOK | 1981 | SLO | 0:05:19 | 0:01:01 | 0:13:27 | 0:00:50 | 0:11:19 | 0:31:59 | |
15 | 121 | MATEVŽ PLANKO | TK Trisport Alprem | 1998 | SLO | 0:04:04 | 0:00:46 | 0:15:20 | 0:00:40 | 0:11:25 | 0:32:17 |
16 | 105 | DREJC KREGAR | TK Trisport Alprem | 1998 | SLO | 0:04:09 | 0:00:49 | 0:14:11 | 0:00:37 | 0:13:48 | 0:33:36 |
17 | 118 | LOVRO HUMAR | TK Trisport Alprem | 1996 | SLO | 0:04:16 | 0:00:51 | 0:15:01 | 0:00:38 | 0:12:59 | 0:33:47 |
18 | 137 | VOROS ROK | 1988 | SLO | 0:04:51 | 0:00:54 | 0:16:38 | 0:00:35 | 0:12:00 | 0:35:00 | |
19 | 143 | LUKA ČERNUTI | NUCA | 1978 | SLO | 0:04:32 | 0:00:42 | 0:15:14 | 0:00:30 | 0:14:27 | 0:35:28 |
20 | 108 | JAKA PAULIČ | TK Trisport Alprem | 1998 | SLO | 0:04:09 | 0:00:49 | 0:15:58 | 0:00:43 | 0:15:08 | 0:36:48 |
21 | 134 | TRUPEJ UROŠ | 1985 | SLO | 0:05:21 | 0:01:13 | 0:17:56 | 0:00:52 | 0:11:39 | 0:37:04 | |
22 | 139 | ŽIGA ZAJC | TK Trisport Alprem | 1998 | SLO | 0:04:26 | 0:00:53 | 0:16:43 | 0:00:49 | 0:14:56 | 0:37:49 |
23 | 101 | AJDNIK IZTOK | ŠRK 3Team Celje | 1972 | SLO | 0:06:09 | 0:02:20 | 0:15:25 | 0:01:15 | 0:15:55 | 0:41:06 |
24 | 112 | KOVAČEC LEON | TK Maraton Ptuj | 1997 | SLO | 0:05:29 | 0:02:12 | 0:16:37 | 0:01:08 | 0:16:18 | 0:41:46 |
142 | DOMINIK RIBIČ | TRIATLON KLUB CELJE | 1996 | SLO | 0:06:08 | 0:01:51 | 0:22:03 | DNF |
Olimpik triatlon – ženske skupno
# | St. | Priimek in ime | Klub | LR | Država | Plav. | Tran1 | Kolo | Tran2 | Tek | Rezultat |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 6 | ŠIMIC MATEJA | TK Trisport | 1980 | SLO | 0:22:14 | 0:00:36 | 1:01:23 | 0:00:57 | 0:42:04 | 2:07:15 |
2 | 49 | SINKOVEC MELITA | ŠRK Celje | 1978 | SLO | 0:27:02 | 0:01:00 | 1:04:10 | 0:00:56 | 0:44:50 | 2:17:59 |
3 | 62 | OBLAK KARLA | 1985 | SLO | 0:29:59 | 0:01:16 | 1:09:44 | 0:01:19 | 0:49:21 | 2:31:41 | |
4 | 24 | KORDIČ BARBARA | TK Ljubljana | 1979 | SLO | 0:30:02 | 0:00:52 | 1:10:57 | 0:00:58 | 0:56:10 | 2:39:01 |
5 | 59 | NINA MANDL | MULTISPORT KLUB KRŠKO | 1990 | SLO | 0:24:03 | 0:00:43 | 1:21:48 | 0:00:58 | 1:05:29 | 2:53:02 |
6 | 54 | VILHAR TAMARA | 1975 | SLO | 0:36:32 | 0:02:16 | 1:18:04 | 0:02:02 | 1:04:30 | 3:03:26 | |
7 | 42 | RABUZA ALENKA | ŠRK3TEAM Celje | 1964 | SLO | 0:44:25 | 0:03:02 | 1:35:29 | 0:03:00 | 1:19:55 | 3:45:53 |
20 | HAJDINJAK MELITA | ŠD TurboMS | 1977 | SLO | 0:28:17 | 0:01:17 | 1:11:12 | 0:01:02 | DNF |
Olimpik triatlon – moški skupno
# | St. | Priimek in ime | Klub | LR | Država | Plav. | Tran1 | Kolo | Tran2 | Tek | Rezultat |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1 | PLEŠE DAVID | TK Ljubljana | 1983 | SLO | 0:22:06 | 0:00:33 | 0:58:03 | 0:00:35 | 0:34:27 | 1:55:46 |
2 | 2 | CEBIN BOJAN | TK Inles Riko Ribnica | 1986 | SLO | 0:22:06 | 0:00:34 | 0:58:03 | 0:00:38 | 0:34:59 | 1:56:22 |
3 | 40 | PUCELJ VID | TK Inles Riko Ribnica | 1991 | SLO | 0:22:05 | 0:00:34 | 0:58:06 | 0:00:34 | 0:37:40 | 1:59:01 |
4 | 45 | SAVIÆ VLADIMIR | Triatlon klub Tamis | 1976 | SRB | 0:20:48 | 0:00:37 | 0:59:20 | 0:00:37 | 0:38:52 | 2:00:16 |
5 | 26 | MEDEN SAŠO | TK Maribor | 1968 | SLO | 0:24:06 | 0:00:38 | 0:58:42 | 0:00:42 | 0:39:52 | 2:04:02 |
6 | 55 | ZAKŠEK DARKO | TK Krško | 1981 | SLO | 0:24:09 | 0:00:44 | 0:58:33 | 0:00:49 | 0:41:34 | 2:05:50 |
7 | 5 | KROMAR DAMIJAN | TK Inles Riko Ribnica | 1972 | SLO | 0:24:52 | 0:00:37 | 1:02:29 | 0:00:46 | 0:41:29 | 2:10:16 |
8 | 35 | NEMANJA KORAČ | Triatlon klub Tamis | 1983 | SRB | 0:24:16 | 0:00:48 | 1:05:24 | 0:00:40 | 0:42:07 | 2:13:18 |
9 | 41 | PUDGAR ALJAŽ | TK Ljubljana | 1983 | SLO | 0:27:36 | 0:00:41 | 1:03:55 | 0:00:48 | 0:40:59 | 2:14:01 |
10 | 23 | KLEMENC ANŽE | TK Inles Riko Ribnica | 1991 | SLO | 0:22:06 | 0:00:38 | 1:00:45 | 0:00:47 | 0:51:10 | 2:15:27 |
11 | 48 | SIMON KOŽELJ | TK Trisport Alprem | 1992 | SLO | 0:24:15 | 0:00:38 | 1:07:17 | 0:00:40 | 0:43:28 | 2:16:21 |
12 | 7 | ABRAM MIRAN | TK Krško | 1979 | SLO | 0:28:45 | 0:00:48 | 1:04:03 | 0:00:53 | 0:45:24 | 2:19:55 |
13 | 25 | KORELC MATEJ | TK Ljubljana | 1979 | SLO | 0:29:57 | 0:00:49 | 1:02:45 | 0:00:51 | 0:48:22 | 2:22:47 |
14 | 64 | BORIS FLUHER | RED PANTERS | 1985 | SLO | 0:32:25 | 0:00:46 | 1:04:39 | 0:00:32 | 0:46:23 | 2:24:47 |
15 | 117 | GERGORIČ SEBASTJAN | 1977 | SLO | 0:32:24 | 0:00:33 | 1:04:52 | 0:00:33 | 0:47:25 | 2:25:49 | |
16 | 70 | EKART VIKTOR | TK Trisport | 1958 | SLO | 0:32:51 | 0:01:05 | 1:07:30 | 0:00:59 | 0:43:47 | 2:26:14 |
17 | 18 | GOLIČ MATJAŽ | TK Maribor | 1978 | SLO | 0:27:43 | 0:00:44 | 1:06:55 | 0:01:05 | 0:49:50 | 2:26:19 |
18 | 71 | AČIMOVIÆ RADO | TK Ptuj | 1955 | SLO | 0:32:37 | 0:00:59 | 1:07:55 | 0:01:03 | 0:44:24 | 2:27:00 |
19 | 72 | ZSOLT MOLNAR | Egri TK | 1967 | HUN | 0:27:47 | 0:00:56 | 1:06:33 | 0:01:02 | 0:51:03 | 2:27:22 |
20 | 29 | LIKAR NEJC | 3K SPORT | 1983 | SLO | 0:32:00 | 0:00:55 | 1:05:46 | 0:00:58 | 0:49:12 | 2:28:53 |
21 | 39 | POŽEK ELVIS | TK Ljubljana | 1977 | SLO | 0:32:09 | 0:01:22 | 1:05:03 | 0:01:15 | 0:49:05 | 2:28:56 |
22 | 44 | RADIVOJEVIÆ ALEKSANDER | TK Inles Riko Ribnica | 1974 | SLO | 0:27:36 | 0:00:47 | 1:06:52 | 0:01:05 | 0:53:06 | 2:29:27 |
23 | 28 | LEITINGER LUKA | ŠKD HYPO | 1971 | SLO | 0:28:34 | 0:01:48 | 1:10:24 | 0:01:14 | 0:54:07 | 2:36:09 |
24 | 50 | STRNIŠA TONI | TK Inles Riko Ribnica | 1959 | SLO | 0:28:56 | 0:00:55 | 1:15:25 | 0:01:14 | 0:52:06 | 2:38:38 |
25 | 15 | FAJFAR STANE | ŠK Sibor | 1963 | SLO | 0:32:35 | 0:01:03 | 1:04:14 | 0:00:52 | 1:01:23 | 2:40:09 |
26 | 33 | MODIC MATIC | 1987 | SLO | 0:33:35 | 0:01:18 | 1:09:24 | 0:01:17 | 0:54:51 | 2:40:27 | |
27 | 65 | KOPORC ANDREJ | 1966 | SLO | 0:33:07 | 0:01:02 | 1:12:14 | 0:00:58 | 0:53:25 | 2:40:47 | |
28 | 47 | SENIČAR TILEN | 1995 | SLO | 0:30:54 | 0:00:51 | 1:13:32 | 0:01:16 | 0:54:47 | 2:41:21 | |
29 | 8 | BERNATH FRANTIŠEK | Triatlon Dvory nad Žitavou | 1959 | SVK | 0:44:36 | 0:01:04 | 1:08:44 | 0:00:15 | 0:48:32 | 2:43:12 |
30 | 36 | OMERZO SEBASTJAN | Triatlon klub Krško | 1976 | SLO | 0:40:38 | 0:01:30 | 1:08:47 | 0:01:38 | 0:51:36 | 2:44:10 |
31 | 67 | GREGOR ANTLOGA | WILIER | 1975 | SLO | 0:35:05 | 0:01:48 | 1:11:20 | 0:00:58 | 0:55:10 | 2:44:24 |
32 | 14 | ERHOVNIC TOMAŽ | TK Ljubljana | 1955 | SLO | 0:32:38 | 0:01:05 | 1:12:33 | 0:00:54 | 0:57:35 | 2:44:48 |
33 | 31 | MASTNAK MLAKAR ROBERT | 3K SPORT | 1970 | SLO | 0:40:07 | 0:02:16 | 1:15:18 | 0:01:44 | 0:49:29 | 2:48:56 |
34 | 53 | VELKOV SAŠKO | 1964 | SLO | 0:34:37 | 0:00:48 | 1:11:40 | 0:01:25 | 1:00:49 | 2:49:20 | |
35 | 27 | KOVAČEC MIROSLAV | TK Maraton Ptuj | 1968 | SLO | 0:38:46 | 0:02:44 | 1:10:56 | 0:01:20 | 0:56:30 | 2:50:18 |
36 | 66 | DENIC PALISKA | ŠD TRISPORT | 1978 | SLO | 0:32:42 | 0:01:31 | 1:12:52 | 0:01:11 | 1:02:35 | 2:50:52 |
37 | 68 | KLEMEN STROPNIK | 1976 | SLO | 0:30:00 | 0:02:16 | 1:18:07 | 0:01:45 | 1:00:23 | 2:52:34 | |
38 | 9 | BLATNIK ROMAN | TK Krško | 1952 | SLO | 0:35:38 | 0:01:27 | 1:17:19 | 0:00:50 | 0:59:04 | 2:54:20 |
39 | 61 | MLADEN BOROVINŠEK | KLUB POLET | 1957 | SLO | 0:33:17 | 0:01:23 | 1:14:26 | 0:01:39 | 1:07:23 | 2:58:09 |
40 | 43 | RABUZA FRANC | ŠRK3TEAM Celje | 1960 | SLO | 0:38:19 | 0:02:08 | 1:14:53 | 0:02:36 | 1:03:33 | 3:01:31 |
41 | 10 | BOČKOR MIHA | 3K SPORT | 1984 | SLO | 0:33:34 | 0:01:03 | 1:21:42 | 0:01:24 | 1:05:08 | 3:02:53 |
42 | 32 | MIŠ KRISTIJAN | 1976 | SLO | 0:41:13 | 0:02:01 | 1:17:52 | 0:01:20 | 1:00:59 | 3:03:26 | |
43 | 46 | SAVNIK MATIJA | 3K SPORT | 1974 | SLO | 0:37:14 | 0:01:36 | 1:16:57 | 0:01:57 | 1:07:30 | 3:05:17 |
44 | 58 | GYULA MISKOLCI | BUDAPEST TRIATHLON | 1965 | HUN | 0:35:49 | 0:01:22 | 1:22:51 | 0:01:33 | 1:07:13 | 3:08:50 |
45 | 56 | ZOBAVNIK IGOR | Tekaški Forum | 1961 | SLO | 0:36:19 | 0:03:24 | 1:18:37 | 0:01:31 | 1:09:02 | 3:08:55 |
46 | 37 | PAPULIČ PREDRAG | Triatlon klub Tamis | 1971 | SRB | 0:31:32 | 0:01:12 | 1:25:52 | 0:01:44 | 1:10:18 | 3:10:40 |
47 | 60 | KREMELJ STANISLAV | TK Ljubljana | 1951 | SLO | 0:39:33 | 0:01:20 | 1:13:34 | 0:01:13 | 1:18:19 | 3:14:01 |
48 | 63 | DUŠAN JANKOVIČ | PULZ ŠPORT LJUBLJANA | 1963 | SLO | 0:44:00 | 0:01:37 | 1:19:15 | 0:01:50 | 1:09:19 | 3:16:02 |
49 | 22 | KABAJ MILAN | TK Maribor | 1949 | SLO | 0:36:00 | 0:02:43 | 1:27:38 | 0:01:45 | 1:16:19 | 3:24:28 |
12 | CIGLAR LUKA | TK Trisport | 1982 | SLO | 0:30:02 | 0:01:02 | 1:11:03 | 0:01:29 | DNF | ||
16 | FRISANO-PAULON ARRIGO | 1968 | ESP | 0:40:13 | 0:02:18 | 1:13:06 | 0:02:11 | DNF | |||
4 | SEME UROŠ | Triatlon klub Mamut | 1981 | SLO | 0:20:46 | 0:00:39 | DNF | ||||
3 | KOVAČIČ JAROSLAV | Triatlon klub Krško | 1984 | SLO | 0:20:47 | 0:00:38 | 0:59:19 | 0:00:37 | DNF | ||
69 | OCURK MOJMIR | 1961 | SLO | 0:39:41 | 0:01:05 | 1:12:14 | 0:01:13 | DNF | |||
38 | POLJŠAK LOJZE | TRISPORT Kamnik | 1953 | SLO | 0:38:58 | 0:01:18 | 1:19:22 | 0:01:32 | DNF |