Dečki I (1982 in mlajši) – 50 m plavanja4 km kolesarjenja500 m teka

Mesto St. Št. Priimek in ime Klub Leto roj. Vmesni čas – plavanje Vmesni čas – kolesarjenje Končni čas
1. 3 BRAJNIK Mark TRIATLON KLUB Ljubljana 82 0:00:43 0:11:28 0:13:35
2. 52 OBREZAN Jure Sal1aumines 3Trbovlje 82 0:00:45 0:11:23 0:13:43
3. 97 MIHELIČ Anže Vojkova 73Ljubljana 82 0:11:35 0:13:46
4. 110 BURKELJCA Jernej V Murglah 25Ljubljana 83 0:00:37 0:11:41 0:13:52
5. 1 GROM Klemen TSK COMING VrhniKa 82 0:00:57 0:11:50 0:14:05
6 . 51 DRAKSLER Jure KLUB TRMASTIH Predvor 83 0:00:54 0:11:55 0:14:06
7. 2 LEB Tadej TSK COMING Vrhnika 82 0:00:59 0:12:17 0:14:33
8. 74 KRIŽNAR Klemen KLUB TRMASTIH Predvor 82 0:00:47 0:12:10 0:14:36
9. 21 TURŠIČ Denis TSK KOVINOPLASTIKA loz 82 0:01:15 0:12:21 0:14:42
10 . 44 ZAFRED Simon ŠD Piran 83 0:01:15 0:12:52 0:15:03
11 . 73 RESNIK Matej KLUB TRMASTIH Predvor 82 0:01:02 0:12:49 0:15:30
12. 3 BURNIK Tomaž Jesenice 82 0:01:04 0:12:49 0:15:44
13. 46 KLEMENT Teo ŠD Piran 84 0:01:07 0:13:49 0:16:05
14. 32 LUNAR Klemen ŠK IHAN 82 0:00:57 0:13:30 0:16:27
15. 87 GROZNIK Rok SPORTWAY Vrhnika 83 0:01:21 0:14:00 0:17:47
16. 92 KUNTARIČ David Marinkov trg 2Ljublj. 86 0:01:10 0:17:29 0:20:43
78 ŠVAJGER Tine Gradišnikova 10Borovn. 82 0:01:15 0:13:56 Diskv.
84 ČEČ Jure TRIATLON KLUB Ljubljana 82 Odstop

Deklice I (1982 in mlajše) – 50 m plavanja4 km kolesarjenja500 m teka

Mesto St. Št. Priimek in ime Klub Leto roj. Vmesni čas – plavanje Vmesni čas – kolesarjenje Končni čas
1. 36 KUŠAR Jerneja Brilejeva 8Ljubljana 82 0:01:05 0:12:36 0:15:11
2. 70 DEBENEC Maja TRIATLON KLUB Ljubljana 82 0:01:01 0:13:38 0:16:12
3. 79 ZITA Čaki Bratov Bab.24Ljubljana 83 0:01:01 0:13:44 0:16:22
4. 64 STUPICA Tina Vrhnika 82 0:01:05 0:14:03 0:16:31
5. 112 DEREANI Tanja PLAVALNI KLUB Ljubljana 83 0:00:14 0:14:12 0:16:57
42 MOLE Mateja TSK COMING Vrhnika 84 Odstop
71 VELIKAJNE Anja SLOGA 1902 Idrija 83 Odstop

Dečki II (1981-1980) – 150 m plavanja6 km kolesarjenja1 km teka

Mesto St. Št. Priimek in ime Klub Leto roj. Vmesni čas – plavanje Vmesni čas – kolesarjenje Končni čas
1. 41 KUŠAR Jaka Brilejeva 8Ljubljana 80 0:03:05 0:16:28 0:20:54
2. 8 TERSEGLAV Gaber Jesenice 80 0:03:19 0:17:04 0:20:59
3. 34 KOSEC Boštjan Nasipi 21. Trbovlje 81 0:02:03 0:16:48 0:21:12
4. 29 STRUKLEJ Jure TSK COMING Vrhnika 80 0:02:51 0:17:08 0:21:26
5. 5 BURNIK Aleš Jesenice 80 0:03:32 0:17:39 0:21:44
6. 111 BURKELJCA Janez V Murglah 25Ljubljana 80 0:02:05 0:17:05 0:21:47
7. 113 DEREANI Miha PLAVALNI KLUB Ljubljana 80 0:02:08 0:17:46 0:21:52
8. 7 BLATNIK Tadej Industrijska 2Jesenice 81 0:03:25 0:17:46 0:22:36
9. 69 DEBENEC Miha TRIATLON KLUB Ljubljana 80 0:03:50 0:18:26 0:22:52
10. 33 KOSMAČ Jure OŠ ŽIRI 80 0:04:17 0:19:10 0:22:59
11. 12 BEČAN Matej ŠK Tržič 80 0:03:34 0:19:13 0:23:03
12. 99 LAH Aleš TSK UNIOR OLIMPIJA 81 0:04:07 0:18:30 0:23:06
13. 107 TEPUS Matjaž TSK UNIOR OLIMPIJA 80 0:03:58 0:18:55 0:23:27
14. 25 LUKA Drole OŠ Stična 80 0:04:20 0:19:32 0:23:33
15. 106 BRVAR Blaž TSK UNIOR OLIMPIJA 80 0:04:12 0:19:08 0:23:43
16. 102 ZORIČ Jure TSK UNIOR OLIMPIJA 81 0:03:25 0:18:24 0:23:47
17. 31 STARBEK Franc ŠK IHAN 81 0:04:11 0:19:45 0:23:55
18. 22 KNAVS Primož TSK KOVINOPLASTIKA Lož 81 0:04:42 0:19:54 0:24:04
19. 23 ČUK Lucian TSK KOVINOPLASTIKA Lož 80 0:04:52 0:19:49 0:25:08
20. 80 RESNIK Marko KLUB TRMASTIH Predvor 81 0:04:05 0:25:44 0:30:42

Deklice II (1981-1980) – 150 m plavanja6 km kolesarjenja1 km teka

Mesto St. Št. Priimek in ime Klub Leto roj. Vmesni čas – plavanje Vmesni čas – kolesarjenje Končni čas
1. 62 ULČNIK Maja Hudovernikova 13Ljub. 80 0:02:11 0:18:41 0:23:14
2. 20 NARTNIK Martina TSK COMING Vrhnika 81 0:04:08 0:18:59 0:23:22
3. 63 HAFNER Polona Luncakofja Loka 81 0:03:56 0:18:47 0:23:40
4. 109 SOJAR Nataša Tomažičeva 67Ljubljana 80 0:01:59 0:18:38 0:24:24
5. 67 ŠKILAN Neža Okre.POD BAZENOM Vrhnika 80 0:02:53 0:19:56 0:24:29
6. 59 SUSMAN Spela Stražarjeva 22aLjublj. 80 0:04:08 0:20:45 0:26:21
7. 60 PETEK Nadja KLUB TRMASTIH Predvor 81 0:03:16 0:21:09 0:26:38
8. 98 HOČEVAR Nina TSK UNIOR OLIMPIJA 80 0:04:02 0:21:16 0:26:40
104 MALI Jana Gradišnikova 18Borovn. 81 0:04:05 Odstop

Dečki III (1979-1978) – 350 m plavanja12 km kolesarjenja2 km teka

Mesto St. Št. Priimek in ime Klub Leto roj. Vmesni čas – plavanje Vmesni čas – kolesarjenje Končni čas
1. 61 OBLAK Rok Gorenja vas 79 0:08:04 0:28:00 0:33:42
2. 72 PLAHUTNIK Miha TSK COMING Vrhnika 79 0:07:50 0:28:29 0:35:32
2. 38 BERGINC Gorazd TSK COMING Vrhnika 78 0:07:14 0:27:42 0:35:32
4. 39 ZRNEC Miha TSK COMING Vrhnika 78 0:07:28 0:28:36 0:36:26
5. 91 NAGODE Rok ŠD POVŽ Stara Vrhnika 78 0:07:03 0:27:57 0:36:28
6. 6 BATIC Matjaž TSK COMING Vrhnika 78 0:07:59 0:26:52 0:37:08
7. 45 MOLE Matej TSK COMING Vrhnika 78 0:06:37 0:28:31 0:37:29
8. 81 BRAJNIK Luka TRIATLON KLUB Ljubljana 79 0:06:22 0:28:43 0:37:44
9. 55 0BREŽZN Matjaž Sallaumines 3Trbovlje 78 0:05:13 0:27:54 0:37:55
10. 19 BLATNIK Erik Industrijska 2Jesenice 79 0:07:53 0:30:06 0:38:21
11. 58 OBLAK Tomaž Gorenja vas 78 0:08:04 0:29:56 0:38:42
12. 16 ŠVIGELJ Klemen ŠK Tržič 78 0:09:16 0:30:59 0:38:59
13. 100 BERGANT Klemen TSK UNIOR OLIMPIJA 79 0:07:57 0:30:10 0:39:10
14. 4 GOSTIŠA Jure TSK COMING Vrhnika 79 0:06:39 0:30:02 0:35:16
15. 49 FUKS Boštjan ŠD Piran 78 0:08:42 0:31:58 0:39:21
16. 40 JOVIČ Mio ŠD Piran 78 0:09:05 0:32:40 0:39:44
17. 30 MUSEK Miha ŠK IHAN 78 0:08:42 0:33:18 0:41:25
18. 53 JURCA Tadej TSK COMING Vrhnika 79 0:07:53 0:33:11 0:41:57
19. 15 GRAŠIC Klemen ŠK Tržič 79 0:09:02 0:34:15 0:42:36
20. 24 KODELA Danilo TSK KOVINOPLASTIKA Lož 79 0:09:56 0:34:29 0:42:37
21. 89 KRŽIČ Borut SP0RTWAY Vrhnika 79 0:07:47 0:33:20 0:42:49
22. 103 SUŠNIK Miha TSK UNIOR OLIMPIJA 79 0:08:58 0:33:17 0:43:41
23. 90 ZUPANIČ Primož SPORTWAY Vrhnika 76 0:07:31 0:35:33 0:44:07
101 TEPINA Aleš TSK UNIOR OLIMPIJA 79 0:10:00 Odstop

Deklice III (1979-1978) – 350 m plavanja12 km kolesarjenja2 km teka

Mesto St. Št. Priimek in ime Klub Leto roj. Vmesni čas – plavanje Vmesni čas – kolesarjenje Končni čas
1. 65 KAJIČ Petra PLAVALNI KLUB Trbovlje 78 0:05:09 0:29:07 0:36:32
2. 11 DOLINAR Urša ŠK Tržič 78 0:07:10 0:29:07 0:36:39
3. 37 JERINA Špela TSK COMING Vrhnika 79 0:07:40 0:29:09 0:39:31
4. 108 LAPANJA Teja LuncaSkorja Loka 79 0:07:57 0:40:01
5. 35 GROM Nina TSK COMING Vrhnika 78 0:07:43 0:40:25
6. 17 PERKO Urša ŠK Tržič 79 0:07:57 0:41:34
7. 68 VELIKAJNE Rosana SLOGA 1902 Idrija 79 0:09:09 0:42:53
8. 105 VIDMAR Urša TSK UNIOR OLIMPIJA 78 0:08:20 0:43:27
9. 28 SUHADOLNIK Nina TSK COMING Vrhnika 79 0:08:10 0:34:38 0:43:55
10. 43 MOLE Špela TSK COMING Vrhnika 79 0:08:10 0:34:32 0:45:58
11. 10 LEB Nina TSK COMING Vrhnika 79 0:08:46 0:35:17 0:47:13
12. 27 ŠMIGOC Lea TSK COMING Vrhnika 78 0:08:40 0:36:17 0:48:13

Mlajši mladinci (1977-1976) – 350 m plavanje12 km kolesarjenje2 km teka

Mesto St. Št. Priimek in ime Klub Leto roj. Vmesni čas – plavanje Vmesni čas – kolesarjenje Končni čas
1. 50 GROM Miha TSK COMING Vrhnika 76 0:06:07 0:25:01 0:32:02
2. 57 MLADENOVIČ Simon Remškova 22Kranj 76 0:04:29 0:25:42 0:34:09
3. 56 ZEVNIK Klemen Hrastje 31Kranj 76 0:07:50 0:29:11 0:35:35
4. 54 RAFAJ Siniša ŠD Piran 77 0:05:44 0:27:40 0:35:40
5. 95 JAVOR Jernej TSK COMING Vrhnika 77 0:06:34 0:27:35 0:35:51
6. 26 KRASIČ Dejan TSK KOVINOPLASTIKA Lož 76 0:09:26 0:30:17 0:36:02
7. 76 TERAŠ Beno Planinska 22Sevnica 77 0:05:39 0:28:01 0:36:19
8. 66 AVSEC Miha Tovarniška 12bLogatec 77 0:07:26 0:28:23 0:36:27
9. 75 POVALEJ Gregor C.na Dobravo 19Sevnica 76 0:05:32 0:28:01 0:36:33
10. 93 SOTLER Jure SPORTWAY Vrhnika 77 0:07:21 0:28:54 0:37:05
11. 47 JOVIČ Dobri ŠD Piran 77 0:07:43 0:30:35 0:37:31
12. 94 MARGON Matej SPORTWAY / TSK COMING 77 0:07:31 0:31:16 0:38:43
13. 77 GREGORAČ Matija Kajuhova 24Sevnica 76 0:07:47 0:31:23 0:39:24
14. 14 ZAKRAJŠEK Marko Podlubnik 157K.Loka 77 0:10:03 0:42:38

Mlajše mladinke (1977-1976) – 350 m plavanje12 km kolesarjenje2 km teka

Mesto St. Št. Priimek in ime Klub Leto roj. Vmesni čas – plavanje Vmesni čas – kolesarjenje Končni čas
1. 13 ŽIBERT Katja TSK COMING Vrhnika 76 0:08:09 0:30:27 0:38:21
2. 18 RAJGELJ Melita Zasavska 39Kranj 76 0:07:30 0:31:32 0:40:01
3. 9 ERŽEN Urška Loka 104Tržič 76 0:08:13 0:32:17 0:40:09
4. 96 PRVINŠEK Barbara TSK COMING Vrhnika 76 0:07:58 0:31:45 0:40:52
5. 88 TAVČAR Živa Podrožniška 3Ljubljana 76 0:08:37 0:33:27 0:43:12