SPRINT TRIATLON SLOVENSKI POKAL

Moški

Št. št. Mesto Priimek in ime Klub ali kraj Država # Plavanje # Kolesarjenje # Tek Skupni čas
1 1 Hočevar Grega TRISP0RT SLO 2 0:09:42:99 4 0:30:52:01 4 0:16:05:00 0:56:40:00
22 2 Kogoj Igor TRISP0RT SLO 2 0:09:42:99 9 0:32:03:01 1 0:15:21:00 0:57:07:00
27 3 Zevnik Klemen TKRIBNICA SLO 9 0:10:27:74 3 0:30:49:26 5 0:16:06:00 0:57:23:00
29 4 Kovač Matjaž ENERGIA SLO 5 0:10:16:80 2 0:30:40:20 9 0:17:07:00 0:58:04:00
14 5 Kromar Damjan TK RIBNIC SLO 19 0:11:18:24 6 0:31:11:76 2 0:15:48:00 0:58:18:00
n 6 Jenič Samo ENERGIA SLO 9 0:10:27:74 8 0:31:59:26 3 0:16:04:00 0:58:31:00
15 7 Janežič Grega N0VICEEX SLO 12 0:10:48:61 5 0:30:58:39 7 0:17:00:00 0:58:47:00
11 8 Močnik Erik TRISP0RT SLO 4 0:10:07:55 12 0:33:00:45 6 0:16:21:00 0:59:29:00
25 9 Šink Tomaž TKRIBNICA SLO 5 0:10:16:80 10 0:32:15:20 7 0:17:00:00 0:59:32:00
2 10 Cokan Nino TRIATCELJ SLO 13 0:11:02:24 7 0:31:44:76 23 0:18:41:00 1:01:28:00
5 11 Debenec Bojan 5RKK0VIN SLO 14 0:11:05:74 11 0:32:24:26 16 0:18:07:00 1:01:37:00
10 12 Tušar Simon SLO 14 0:11:05:74 13 0:33:28:26 14 0:18:00:00 1:02:34:00
12 13 Kajtazevič Edin TKSTRAZA SLO 21 0:11:28:96 14 0:33:59:04 17 0:18:11:00 1:03:39:00
40 14 Škrinjar Jos PRIBATIM SLO 21 0:11:28:96 15 0:34:02:04 21 0:18:26:00 1:03:57:00
36 15 Miše Simon TK LJ SLO 11 0:10:31:58 20 0:35:12:42 19 0:18:24:00 1:04:08:00
16 16 Fabjani Luka TK LJ SLO 7 0:10:21:99 21 0:35:24:01 20 0:18:25:00 1:04:11:00
21 17 Kolman Miran 8AZZEL SLO 24 0:11:38:12 18 0:34:54:87 13 0:17:55:00 1:04:28:00
31 18 Girandon Janez TK LJ SLO 27 0:12:33:80 16 0:34:13:20 15 0:18:01:00 1:04:48:00
37 19 Zajc Luka TK LJ SLO 16 0:11:10:67 17 0:34:19:33 30 0:20:13:00 1:05:43:00
43 20 Mladenovič Simon SLO 1 0:09:24:47 26 0:36:24:53 31 0:20:15:00 1:06:04:00
26 21 Zalokar Uroš TK LJ SLO 20 0:11:24:05 23 0:35:44:95 26 0:19:08:00 1:06:17:00
17 22 čelebič Luka TK LJ SLO 8 0:10:25:92 24 0:35:48:08 29 0:20:10:00 1:06:24:00
9 23 Pliverič Jan TK LJ SLO 18 0:11:12:33 30 0:37:05:67 22 0:18:27:00 1:06:45:00
24 24 Slapničar Matevž TK LJ SLO 34 0:14:27:14 19 0:35:04:86 11 0:17:38:00 1:07:10:00
4 25 Kosmač Sandi SLO 23 0:11:33:44 33 0:37:54:56 IB 0:18:12:00 1:07:40:00
J 26 Andric žiga TK LJ SLO 25 0:11:53:93 31 0:37:16:07 24 0:18:44:00 1:07:54:00
44 27 Vrhovec Igor TK LJ SLO 16 0:11:10:67 28 0:36:39:33 32 0:20:20:00 1:08:10:00
46 28 8regar Drago TKKAMNIK SLO 28 0:12:49:49 35 0:38:31:51 10 0:17:35:00 1:08:56:00
19 29 Vodičar Aleš TK LJ SLO 30 0:13:50:40 22 0:35:26:60 28 0:20:01:00 1:09:18:00
30 30 Kogovšek Stane ENERGIA SLO 31 0:14:03:23 27 0:36:26:77 25 0:18:53:00 1:09:23:00
32 31 Mrak Aleš SLO 35 0:15:10:22 25 0:36:20:78 12 0:17:53:00 1:09:24:00
41 32 Ekart Viktor KDKAM SLO 29 0:13:10:55 34 0:37:59:45 27 0:19:51:00 1:11:01:00
45 33 Vrhovec liga TK LJ SLO 26 0:12:11:02 36 0:40:38:98 33 0:21:08:00 1:13:58:00
6 34 Novosele Jože SDSEVNICA SLO 37 0:15:15:17 32 0:37:44:83 34 0:21:39:00 1:14:39:00
33 35 Likar Damjan SLO 36 0:15:14:44 29 0:36:51:56 37 0:24:01:00 1:16:07:00
8 36 Pliverič Marko TK LJ SLO 32 0:14:04:57 37 0:42:38:43 35 0:23:17:00 1:20:00:00
42 37 Krofi Drago SLO 33 0:14:23:05 39 0:48:36:95 36 0:23:20:00 1:26:20:00
38 38 Prdan Klemen SLO 38 0:16:02:31 38 0:46:21:69 38 0:25:07:00 1:27:31:00
39 39 Černivec Lado TK LJ SLO 39 0:19:42:14 1 0:28:07:86 39 0:47:19:00 1:35:09:00
7 Boscherini Franc SLO 0:00:00:00 0:00:00:00 0:00:00:00 Odstop
20 Menciger Matjaž STOPTEAM SLO 0:12:49:49 0:00:00:00 0:00:00:00 Odstop
23 Pšeničnik Primož ENERGIA SLO 0:09:49:95 0:00:00:00 0:00:00:00 Odstop

Ženske

Št. št. Mesto Priimek in ime Klub ali kraj Država # Plavanje # Kolesarjenje # Tek Skupni čas
3 1 Nakrst Nataša TRISPORT SLO 1 0:12:36:96 1 0:37:52:04 1 0:19:05:00 1:09:34:00
34 2 Batis Meta TK LJ SLO 2 0:13:11:08 2 0:40:49:92 2 0:22:48:00 1:16:49:00

Kategorija: M – moški premladi

Št. št. Mesto Priimek in ime Klub ali kraj Država # Plavanje # Kolesarjenje # Tek Skupni čas
45 1 Vrhovec Žiga TK LJ SLO 1 0:12:11:02 1 0:40:58:98 1 0:21:08:00 1:13:58:00

Kategorija: M14 – moški nad 14 let

Št. št. Mesto Priimek in ime Klub ali kraj Država # Plavanje # Kolesarjenje # Tek Skupni čas
17 1 Čelebič Luka TK LJ SLO 1 0:10:25:92 1 0:35:48:08 2 0:20:10:00 1:06:24:00
9 2 Pliverič Jan TK LJ SLO 3 0:11:12:33 3 0:37:05:67 1 0:18:27:00 1:06:45:00
44 3 Vrhovec Igor TK LJ SLO 2 0:11:10:67 2 0:36:39:33 3 0:20:20:00 1:08:10:00

Kategorija: M17 – moški nad 17 let

Št. št. Mesto Priimek in ime Klub ali kraj Država # Plavanje # Kolesarjenje # Tek Skupni čas
11 1 Močnik Erik TRISPORT SLO 1 0:10:07:55 1 0:33:00:45 1 0:16:21:00 0:59:29:00
12 2 Kajtazevič Edin TKSTRAZA SLO 6 0:11:28:96 2 0:33:59:04 2 0:18:11:00 1:03:39:00
40 3 Škrinjar Jos PRI BAT IM SLO 6 0:11:28:96 3 0:34:02:04 5 0:18:26:00 1:03:57:00
36 4 Miše Simon TK L3 SLO 3 0:10:31:58 5 0:35:12:42 3 0:18:24:00 1:04:08:00
16 5 Fabjani Luka TK LJ SLO 2 0:10:21:99 6 0:35:24:01 4 0:18:25:00 1:04:11:00
27 6 Zajc Luka TK LJ SLO 4 0:11:10:67 4 0:34:19:33 8 0:20:13:00 1:05:43:00
26 7 Zalokar Uroš TK LJ SLO 5 0:11:24:05 8 0:35:44:95 6 0:19:08:00 1:06:17:00
19 8 Vodičar Aleš TK LJ SLO 8 0:13:50:40 7 0:35:26:60 7 0:20:01:00 1:09:18:00
20 Menciger Matjaž STOPTEAM SLO 0:12:49:49 0:00:00:00 0:00:00:00 Odstop

Kategorija: M21 – moški nad 21 let

Št. št. Mesto Priimek in ime Klub ali kraj Država # Plavanje # Kolesarjenje # Tek Skupni čas
1 1 Hočevar Grega TRISPORT SLO 2 0:09:42:99 3 0:30:52:01 5 0:16:05:00 0:56:40:00
22 2 Kogoj Igor TRISPORT SLO 2 0:09:42:99 8 0:32:03:01 2 0:15:21:00 0:57:07:00
27 3 Zevnik Klemen TKRIBNICA SLO 6 0:10:27:74 2 0:30:49:26 6 0:16:06:00 0:57:23:00
29 4 Kovač Matjaž ENERGIA SLO 4 0:10:16:80 1 0:30:40:20 8 0:17:07:00 0:58:04:00
14 5 Kromar Damjan TK RIBNIC SLO 12 0:11:18:24 5 0:31:11:76 3 0:15:48:00 0:58:18:00
6 Jenič Samo ENERGIA SLO 6 0:10:27:74 7 0:31:59:26 4 0:16:04:00 0:58:31:00
7 Janežič Grega N0VICEEX SLO 8 0:10:48:61 4 0:30:58:39 1 0:07:00:00 0:58:47:00
25 8 Šink Tomaž TKRIBNICA SLO 4 0:10:16:80 9 0:32:15:20 7 0:17:00:00 0:59:32:00
2 9 Cokan Nino TRIATCELJ SLO 9 0:11:02:24 6 0:31:44:76 17 0:18:41:00 1:01:28:00
5 10 Debenec Bojan ŠRKKOVIN SLO 10 0:11:05:74 10 0:32:24:26 15 0:18:07:00 1:01:37:00
10 11 Tušar Simon SLO 10 0:11:05:74 11 0:33:28:26 13 0:18:00:00 1:02:34:00
21 12 Kolman Miran BAZZEL SLO 14 0:11:38:12 13 0:34:54:87 12 0:17:55:00 1:04:28:00
31 13 Girandon Janez TK LJ SLO 16 0:12:33:80 12 0:34:13:20 14 0:18:01:00 1:04:48:00
43 14 Mladenovič Simon SLO 1 0:09:24:47 16 0:36:24:53 20 0:20:15:00 1:06:04:00
24 15 Slapničar Matevž TK LJ SLO 19 0:14:27:14 14 0:35:04:86 10 0:17:38:00 1:07:10:00
4 16 Kosmač Sandi SLO 13 0:11:33:44 20 0:37:54:56 16 0:18:12:00 1:07:40:00
13 17 Andric Žiga TK LJ SLO 15 0:11:53:93 18 0:37:16:07 18 0:18:44:00 1:07:54:00
46 18 Bregar Drago TKKAMNIK SLO 17 0:12:49:49 22 0:38:31:51 9 0:17:35:00 1:08:56:00
32 19 Mrak Aleš SLO 20 0:15:10:22 15 0:36:20:78 11 0:17:53:00 1:09:24:00
41 20 Ekart Viktor KDKAM SLO 18 0:13:10:55 21 0:37:59:45 19 0:19:51:00 1:11:01:00
6 21 Novosele Jože ŠDSEVNICA SLO 22 0:15:15:17 19 0:37:44:83 21 0:21:39:00 1:14:39:00
33 22 Likar Damjan SLO 21 0:15:14:44 17 0:36:51:56 22 0:24:01:00 1:16:07:00
38 23 Prdan Klemen SLO 23 0:16:02:31 23 0:46:21:69 23 0:25:07:00 1:27:31:00
23 Pšeničnik Primož ENERGIA SLO 0:09:49:95 0:00:00:00 0:00:00:00 Odstop

Kategorija: M41 – moški nad 41 let

Št. št. Mesto Priimek in ime Klub ali kraj Država # Plavanje # Kolesarjenje # Tek Skupni čas
30 1 Kogovšek Stane ENERGIA SLO SLO 1 0:14:03:23 1 0:36:26:77 1 0:18:53:00 1:09:23:00
2 Pliverič Marko TK LJ SLO SLO 2 0:14:04:57 2 0:42:38:43 2 0:23:17:00 1:20:00:00
1 Boscherini Franc SLO SLO 0:00:00:00 0:00:00:00 0:00:00:00 Odstop

Kategorija: M51 – moški nad 51 let

Št. št. Mesto Priimek in ime Klub ali kraj Država # Plavanje # Kolesarjenje # Tek Skupni čas
42 1 Krofi Drago SLO 1 0:14:23:05 2 0:48:36:95 1 0:23:20:00 1:26:20:00
39 2 Černivec Lado TK LJ SLO 2 0:19:42:14 1 0:28:07:86 2 0:47:19:00 1:35:09:00

Kategorija: Z17 – ženske nad 17 let

Št. št. Mesto Priimek in ime Klub ali kraj Država # Plavanje # Kolesarjenje # Tek Skupni čas
34 1 Batis Meta TK LJ SLO Z17 1 0:13:11:08 1 0:40:49:92 1 0:22:48:00 1:16:49:00

Kategorija: Z21 – ženske nad 21 let

Št. št. Mesto Priimek in ime Klub ali kraj Država # Plavanje # Kolesarjenje # Tek Skupni čas
3 1 Nakrst Nataša TRISPORT SLO 1 0:12:36:96 1 0:37:52:04 1 0:19:05:00 1:09:34:00