SKUPNO

Mesto St. Št. Priimek in ime Kategorija Čas plavanja Čas kolesarjenja Čas teka Skupni čas
1. 13 Medvešek Matija Mladinci I 0:08:26 0:27:40 0:29:25 1:05:41
2. 36 Oblak Lojze Ml. veterani 0:13:45 0:24:07 0:28:40 1:06:32
3. 4 Kolman Miran Mladinci II 0:12:54 0:25:02 0:29:30 1:07:26
4. 33 Srdar Sandi Člani I 0:11:55 0:26:26 0:30:09 1:00:30
5. 2 Benedik Silvo Člani II 0:10:25 0:27:46 0:31:07 1:09:18
6. 12 Juraja Sašo Mladinci II 0:14:19 0:23:19 0:31:47 1:09:25
7. 16 Kovač Matjaž Mladinci II 0:12:59 0:26:07 0:31:19 1:10:25
8. 32 Kotnik Marko Člani I 0:14:00 0:26:48 0:29:56 1:10:44
9. 46 Glavnik Dean Mladinci I 0:15:11 0:25:06 0:30:31 1:10:48
10. 41 Hafner Franc Ml. veterani 0:13:59 0:26:27 0:30:34 1:11:00
11. 25 Pikec Uroš Člani I 0:10:17 0:26:52 0:34:45 1:11:54
12. 9 Kovačič Mitja Člani I 0:14:42 0:28:52 0:28:31 1:12:05
13. 45 Mraz Matjaž Člani II 0:10:52 0:28:14 0:33:54 1:13:00
14. 7 Pirman Srečo Ml. veterani 0:14:57 0:27:58 0:30:43 1:13:38
15. 24 Kveder Blež Člani I 0:14:34 0:28:41 0:31:02 1:14:17
16. 26 Janežič Gregor Mladinci II 0:12:55 0:27:05 0:34:28 1:14:28
17. 37 Kalan Tomaž Člani II 0:14:11 0:28:45 0:31:38 1:14:34
18. 47 Ekart Viktor Člani II 0:12:44 0:29:40 0:32:36 1:15:00
19. 11 Kalan Brane Člani I 0:14:22 0:28:39 0:33:26 1:16:27
20. 42 Bregar Draga Člani II 0:13:07 0:28:58 0:35:16 1:17:21
21. 30 Pšeničnik Primož Mladinci II 0:09:25 0:29:29 0:40:24 1:19:18
22. 8 Fujs Marjan Člani II 0:14:26 0:31:20 0:33:57 1:19:43
23. 39 Stopar Maks Ml. veterani 0:14:02 0:30:24 0:35:35 1:20:01
24. 18 Benedičič Jure Člani I 0:11:06 0:30:59 0:38:10 1:20:15
25. 21 Štimec Al en Mladinci II 0:00:58 0:32:07 0:41:00 1:22:05
26. 43 Škapin Rudi St. veterani 0:15:42 0:32:40 0:34:27 1:22:49
27. 23 Šinkovec Tone Ml. veterani 0:14:39 0:31:41 0:37:05 1:23:25
28. 20 Cankar Tomaž Mladinci II 0:15:23 0:31:43 0:37:04 1:24:10
29. 38 Kogovšek Stane Člani II 0:16:19 0:31:00 0:37:46 1:25:05
30. 40 Reš Jaka St. veterani 0:20:17 0:31:19 0:34:21 1:25:57
31. 27 Imre Caki Člani II 0:12:50 0:34:36 0:39:01 1:26:27
32. 31 Boscherini Franc Ml. veterani 0:16:11 0:33:40 0:38:15 1:28:06
33. 5 Ramovš Marko Člani II 0:16:16 0:35:08 0:38:12 1:29:36
34. 6 Ahac Boris St. veterani 0:13:19 0:36:58 0:39:30 1:29:47
35. 17 Hunjadi Dušan Člani II 0:15:45 0:33:21 0:44:15 1:33:21
36. 35 Rozman Greta Veteranke 0:17:03 0:38:30 0:42:38 1:38:11
37. 10 Oter Stane Člani II 0:16:56 0:41:03 0:45:37 1:43:36
38. 15 Solar Sebastijan Mladinci I 0:15:36 0:43:50 0:50:13 1:49:39
39. 14 Pikuš Miloš Mladinci I 0:16:53 0:46:41 0:46:17 1:49:51
40. 44 Škapin Marta Veteranke 0:19:20 0:47:46 0:53:07 2:00:13
41. 19 Alič Gabrijel St. veterani 0:21:02 0:58:19 1:24:05 2:43:26

Veteranke

Mesto St. Št. Priimek in ime Čas plavanja Čas kolesarjenja Čas teka Skupni čas
1. 35 Rozman Greta 0:17:03 0:38:30 0:42:38 1:38:11
2. 44 Škapin Marta 0:19:20 0:47:46 0:53:07 2:00:13

Mladinci I

Mesto St. Št. Priimek in ime Čas plavanja Čas kolesarjenja Čas teka Skupni čas
1. 13 Medvešek Mat i ja 0:08:26 0:27:40 0:29:35 1:05:41
2. 46 Glavni k Dean 0:15:11 0:25:06 0:30:31 1:10:48
3. 15 Solar Sebastijan 0:15:36 0:43:50 0:50:13 1:49:39
4. 14 Pikuš Miloš 0:16:53 0:46:41 0:46:17 1:49:51

Mladinci II

Mesto St. Št. Priimek in ime Čas plavanja Čas kolesarjenja Čas teka Skupni čas
1. 4 Kolman Mi ran 0:12:54 0:25:02 0:29:30 1:07:26
2. 12 Juraja Sašo 0:14:19 0:23:19 0:31:47 1:09:25
3. 16 Kovač Matjaž 0:12:59 0:26:07 0:31:19 1:10:25
4. 26 Janežič Gregor 0:12:55 0:27:05 0:34:28 1:14:23
5. 30 Pšeničnik Primož 0:09:25 0:29:29 0:40:24 1:19:18
6. 21 Štimec Alen 0:08:58 0:32:07 0:41:00 1:22:05
7. 20 Cankar Tomaž 0:15:23 0:31:43 0:37:04 1:24:10

Člani I

Mesto St. Št. Priimek in ime Čas plavanja Čas kolesarjenja Čas teka Skupni čas
1. 33 Srdar Sandi 0:11:55 0:26:26 0:30:09 1:08:30
2. 32 Kotnik Marko 0:14:00 0:26:48 0:29:56 1:10:44
3. 25 Pikec Uroš 0:10:17 0:26:52 0:34:45 1:11:54
4. 9 Kovačič Mitja 0:14:42 0:28:52 0:28:31 1:12:05
5. 24 Kveder Blaž 0:14:34 0:28:41 0:31:02 1:14:17
6. 11 Kalan Brane 0:14:22 0:28:39 0:33:26 1:16:27
7. 18 Benedičič Jure 0:11:06 0:30:59 0:38:10 1:20:15

Člani II

Mesto St. Št. Priimek in ime Čas plavanja Čas kolesarjenja Čas teka Skupni čas
1. 2 Benedik Silvo 0:10:25 0:27:46 0:31:07 1:09:18
2. 45 Mraz Matjaž 0:10:52 0:28:14 0:33:54 1:13:00
3. 37 Kalan Tomaž 0:14:11 0:28:45 0:31:38 1:14:34
4. 47 Ekart Viktor 0:12:44 0:29:40 0:32:36 1:15:00
5. 42 Bregar Drago 0:13:07 0:28:58 0:35:16 1:17:21
6. 8 Fujs Marjan 0:14:26 0:31:20 0:33:57 1:19:43
7. 38 Kogovšek Stane 0:16:19 0:31:00 0:37:46 1:25:05
8. 27 Imre Caki 0:12:50 0:34:36 0:39:01 1:26:27
9. 5 Ramovš Marko 0:16:16 0:35:08 0:38:12 1:29:36
10. 17 Hunjadi Dušan 0:15:45 0:33:21 0:44:15 1:33:21
11. 10 Oter Stane 0:16:56 0:41:03 0:45:37 1:43:36

Mlajši veterani

Mesto St. Št. Priimek in ime Čas plavanja Čas kolesarjenja Čas teka Skupni čas
1. 36 Oblak Lojze 0:13:45 0:24:07 0:28:40 1:06:32
2. 41 Hafner Franc 0:13:59 0:26:27 0:30:34 1:11:00
3. 7 Pirman Srečo 0:14:57 0:27:58 0:30:43 1:13:38
4. 39 Stopar Maks 0:14:02 0:30:24 0:35:35 1:20:01
5. 23 Šinkovec Tone 0:14:39 0:31:41 0:37:05 1:23:25
6. 31 Boscherini Franc 0:16:11 0:33:40 0:38:15 1:28:06

Starejši veterani

Mesto St. Št. Priimek in ime Čas plavanja Čas kolesarjenja Čas teka Skupni čas
1. 43 Škapin Rudi 0:15:42 0:32:40 0:34:27 1:22:49
2. 40 Rež Jaka 0:20:17 0:31:19 0:34:21 1:25:57
3. 6 Ahac Boris 0:13:19 0:36:58 0:39:30 1:29:47
4. 19 Alič Gabrijel 0:21:02 0:58:19 1:24:05 2:43:26