TRlATLON ŽELEZNIKI MOŠKI

St. St. Mesto Priimek in ime Klub ali kraj Država # PLAVANJE # KOLESARJENJE # TEK SKUPNI ČAS
47 1 VELEPEC UROŠ STOPTEAM SLO 10 0:10:55 1 0:30:22 1 0:15:15 0:56:32
44 2 ŽEPIČ DAMJAN TK TRISPORT SLO 3 0:10:09 3 0:31:09 2 0:15:35 0:56:53
3 HOČEVAR GREGA TK TRISPORT SLO 9 0:10:52 2 0:30:27 7 0:17:11 0:58:30
38 4 MORI MlTJA TK ENERGI SLO 5 0:10:32 6 0:31:30 8 0:17:20 0:59:22
32 4 KOVAČ MATJAŽ TK ENERGI SLO 6 0:10:44 4 0:31:16 10 0:17:22 0:59:22
29 6 JURAJA SAŠO TK ENERGI SLO 30 0:12:16 4 0:31:16 3 0:16:06 0:59:38
34 7 KREGAR MIRO TK TRISPORT SLO 13 0:11:01 9 0:32:52 4 0:16:31 1:00:24
15 8 ZEVNIK KLEMEN TK TRIGLAV SLO 22 0:11:45 7 0:31:40 9 0:17:21 1:00:46
7 9 DENSA DOMEN TK ENERGI SLO 1 0:09:49 12 0:33:16 12 0:17:45 1:00:50
27 10 JANEŽIČ GREGA STOPTEAM SLO 13 0:11:01 8 0:32:03 14 0:17:59 1:01:08
29 11 KOLMAN MIRAN SLO 24 0:11:53 13 0:33:17 5 0:17:06 1:02:16
21 12 DEBENEC BOJAN TK LJUBEJ SLO 7 0:10:46 14 0:33:28 17 0:18:19 1:02:33
8 13 JENIČ SAMO TK ENERGI SLO 21 0:11:43 10 0:33:13 13 0:17:53 1:02:49
40 14 PŠENIČNIK PRIMOŽ TK ENERGI SLO 2 0:09:59 19 0:34:55 18 0:18:20 1:03:14
14 15 SKRINJAR ALJOŠA PRIBATEAM SLO 20 0:11:40 11 0:33:14 31 0:19:42 1:04:36
46 16 TUŠAR SIMON KD SLOGA SLO 15 0:11:11 18 0:34:37 23 0:19:10 1:04:58
48 17 VlRAG FREDI KD SLOGA SLO 32 0:12:38 21 0:35:16 11 0:17:36 1:05:30
49 18 AČIMOVIČ RADO TK KOVINO SLO 36 0:12:47 25 0:35:49 5 0:17:06 1:05:42
19 BRAJNIK LUKA PRIBATEAM SLO 17 0:11:27 15 0:33:53 36 0:20:37 1:05:57
44 20 ŠINK TOMAŽ TK TRIGLAV SLO 16 0:11:23 26 0:35:56 21 0:18:47 1:06:06
33 21 KRANJC MATIJA TK KOVINO SLO 34 0:12:45 16 0:34:13 29 0:19:32 1:06:30
22 BENEDIK SILVO KD SLOGA SLO 19 0:11:37 32 0:36:53 20 0:18:28 1:06:58
59 23 JAKŠA JOŽE SLO 35 0:12:46 20 0:34:57 30 0:19:33 1:07:16
41 24 FABIANI LUKA TK LJUBLJANA SLO 8 0:10:50 27 0:35:58 40 0:20:57 1:07:45
64 25 ŠKRLEP ANTON TK LJUBLJANA SLO 43 0:13:28 23 0:35:38 26 0:19:16 1:08:22
10 26 MENCINGER MATJAŽ TK BOHINJ SL0 50 0:14:54 17 0:34:29 28 0:19:24 1:08:47
1 27 BRAJNIK MARK PRIBATEAM SLO 12 0:11:00 36 0:37:15 38 0:20:38 1:08:53
23 28 HAFNER ROK SLO 38 0:13:01 22 0:35:17 36 0:20:37 1:08:55
63 29 RADETICHED EDI PULA CRO 42 0:13:27 29 0:36:25 25 0:19:14 1:09:06
50 30 KOGOVŠEK STANE TK LJUBLJANA SLO 41 0:13:24 30 0:36:39 22 0:19:07 1:09:10
17 31 BIČEK FRANC SLO 45 0:14:07 34 0:37:03 16 0:18:03 1:09:13
55 32 TANKO JOŽE TK KOVINO SLO 10 0:10:55 28 0:36:13 46 0:22:11 1:09:19
18 33 BREGAR DRAGO KD KAMNIK SLO 31 0:12:34 45 0:38:46 15 0:18:02 1:09:22
2 34 BURKELJCA JANEZ PRIBATEAM SLO 4 0:10:20 39 0:37:38 50 0:23:07 1:11:05
61 35 SUSNAN ALEŠ TK LJUBLJANA SLO 26 0:12:02 24 0:35:45 53 0:23:24 1:11:11
71 36 PLIVERIC JAN TK LJUBLJANA SLO 29 0:12:10 47 0:38:58 33 0:20:13 1:11:21
31 37 KOSMAČ SANDI SZ SEVNIC SLO 40 0:13:23 48 0:38:59 28 0:19:16 1:11:38
45 38 TEPEŠ DEJAN SL9 37 0:12:59 42 0:38:25 39 0:20:55 1:12:19
77 39 PODGORŠEK ALEŠ KD KAMNIK SLO 39 0:13:22 44 0:38:45 33 0:20:13 1:12:20
72 40 VRHOVEC IGOR TK LJUBLJANA SLO 27 0:12:05 32 0:37:32 52 0:23:18 1:12:55
75 41 CELEBIC LUKA TK LJUBLJANA SLO 18 0:11:30 3 0:36:42 57 0:25:07 1:13:19
74 42 FLERIN KAREL KD KAMNIK SLO 48 0:14:35 43 0:38:29 35 0:20:18 1:13:22
22 43 DEČMAN MITJA TK KOVINO SLO 33 0:12:44 50 0:39:04 45 0:21:54 1:13:42
76 44 RISTIČ MIHA TK LJUBLJANA SLO 46 0:14:08 33 0:36:58 48 0:22:44 1:13:50
69 45 ZAJ LUKA TK LJUBLJANA SLO 25 0:11:57 37 0:37:32 56 0:24:23 1:13:52
51 46 OCEPEK CIRIL TK LJUBLJANA SLO 23 0:11:50 41 0:37:46 55 0:24:22 1:13:58
70 47 PLIVERIC JAKA TK LJUBLJANA SLO 28 0:12:07 49 0:39:03 49 0:22:55 1:14:05
48 CANKAR TOMAŽ SLO 54 0:15:39 35 0:37:05 43 0:21:29 1:14:13
30 49 KOROŠEC BOŠTJAN KD KAMNIK SL0 52 0:15:04 46 0:38:54 41 0:21:02 1:15:00
43 50 SLAPNIČAR MATEVŽ SLO 49 0:14:53 53 0:41:46 24 0:19:12 1:15:51
13 51 PAVŠIČ JAKA PRIBATEAM SLO 51 0:14:58 40 0:37:45 51 0:23:12 1:15:55
73 52 VRHOVEC ŽIGA TK LJUBLJANA SL0 44 0:14:03 56 0:43:29 19 0:18:25 1:15:57
54 53 STOPAR MAKS TK LJUBLJANA SLO 47 0:14:27 58 0:44:43 32 0:19:53 1:19:03
53 54 MEDVEŠČEK KAREL TK BOHINJ SLO 57 0:18:52 51 0:39:57 44 0:21:36 1:20:25
52 55 ŠTUHEC MIRKO TK KOVINO SLO 55 0:16:17 57 0:44:23 42 0:21:08 1:21:48
62 56 HROVAT FRANC SLO 56 0:17:46 54 0:42:20 47 0:22:41 1:22:47
79 57 ARKO ALEKSEJ TK LJUBLJANA SLO 58 0:19:02 52 0:40:22 54 0:24:07 1:23:31
78 58 BELIČ JAKA TK LJUBLJANA SLO 53 0:15:28 55 0:42:32 58 0:26:24 1:24:24
88 HORVAT MATIJA TK LJUBLJANA SLO 0:15:05 0:20:57 0:23:03 Diskvalif.
37 MEDVEŠEK MATIJA TK LJUBLJANA SLO 0:10:47 0:00:00 0:00:00 Odstop
5 PESTAR JURE SLO 0:09:25 0:00:00 0:00:00 Odstop

TRIATLON ŽELEZNIKI ŽENSKE

St. St. Mesto Priimek in ime Klub ali kraj Država # PLAVANJE # KOLESARJENJE # TEK SKUPNI ČAS
56 1 SINIC MATEJA PRIBATEAM SLO 1 10:140 1 0:35:39 1 0:19:47 1:05:40
57 2 RAJGELJ MELITA TK TRIGLAV SLO 4 14:050 2 0:39:15 2 0:21:22 1:14:42
3 BATIS META TK LJUBLJANA SLO 5 14:150 3 0:39:31 3 0:21:49 1:15:35
4 LESKOVŠEK VERONIKA TK LJUBLJANA SLO 2 12:430 5 0:44:41 5 0:25:49 1:23:13
58 5 TANKO VIDA TK KOVINO SLO 3 13:350 6 0:45:42 4 0:25:16 1:24:33
60 6 SUSMAN ŠPELA TK LJUBLJANA SLO 6 14:180 4 0:42:51 6 0:29:31 1:26:40

SPRINT ZA VSE KATEGORIJE

KATEGORIJA: M50 – VETERANI II

St. St. Mesto Priimek in ime Klub ali kraj Država Ktg. # PLAVANJE # KOLESARJENJE # TEK SKUPNI ČAS
55 1 TANKO JOŽE TK KOVINO SLO M50 1 0:10:55 1 0:36:13 3 0:22:11 1:09:19
54 2 STOPAR MAKS TK LJUBLJANA SLO M50 2 0:14:27 3 0:44:43 1 0:19:53 1:19:03
53 3 MEDVEŠČEK KAREL TK BOHINJ SLO M50 3 0:18:52 2 0:39:57 2 0:21:36 1:20:25

KATEGORIJA: M21 – ČLANI

St. St. Mesto Priimek in ime Klub ali kraj Država Ktg. # PLAVANJE # KOLESARJENJE # TEK SKUPNI ČAS
47 1 VELEPEC UROŠ STOPTEAM SLO M21 7 0:10:55 1 0:30:22 1 0:15:15 0:56:32
66 2 ŽEPIČ DAMJAN TK TRISPORT SLO M21 2 0:10:09 3 0:31:00 2 0:15:35 0:56:53
3 HOČEVAR GREGA TRISPORT SLO M21 6 0:10:52 2 0:30:27 6 0:17:11 0:58:30
38 4 MORI MITJA TK ENERGI SLO M21 3 0:10:32 6 0:31:30 7 0:17:20 0:59:22
32 4 KOVAČ MATJAŽ TK ENERGI SLO M21 4 0:10:44 4 0:31:16 8 0:17:22 0:59:22
28 6 JURAJA SAŠO TK ENERGI SLO M21 14 0:12:16 4 0:31:16 3 0:16:06 0:59:38
34 7 KREGAR MIRO TRISPORT SLO M21 8 0:11:01 0 0:32:52 4 0:16:31 1:00:24
27 8 JANEŽIČ GREGA STOPTEAM SLO M21 8 0:11:01 7 0:32:08 10 0:17:59 1:01:08
29 9 KOLMAN MIRAN SLO M21 13 0:11:53 9 0:33:17 5 0:17:06 1:02:16
21 10 DEBENEC B0JAN TK LJUBLJANA SLO K21 5 0:10:46 10 0:33:28 13 0:18:19 1:02:33
40 11 PŠENIČNIK PRIMOŽ TK ENERGI SLO M21 1 0:09:59 13 0:34:55 14 0:18:20 1:03:14
46 12 TUŠAR SlMON KD SLOGA SLO M21 10 0:11:11 12 0:34:37 17 0:19:10 1:04:58
48 13 VIRAG FREDI KD SLOGA SLO M21 16 0:12:38 14 0:35:16 9 0:17:36 1:05:30
44 14 ŠINK TOMAŽ TK TRIGLAV SLO M21 11 0:11:23 16 0:35:56 16 0:18:47 1:06:06
33 15 KRANJC MATI JA TK KOVINO SLO M21 18 0:12:45 11 0:34:13 21 0:19:32 1:06:30
16 16 BENEDIK SILVO KD SLOGA SLO M21 12 0:11:37 18 0:36:53 15 0:18:28 1:06:58
25 17 HAFNER ROK SLO M21 20 0:13:01 15 0:35:17 23 0:20:37 1:08:55
63 18 RADETICHED EDI PULA CRO M21 23 0:13:27 17 0:36:25 19 0:19:14 1:09:06
17 19 BIČEK FRANC SLO M21 24 0:14:07 19 0:37:03 12 0:18:03 1:09:13
31 20 BREGAR DRAGO KD KAMNIK SLO M21 15 0:12:34 23 0:38:46 11 0:18:02 1:09:22
31 21 KOSMAČ SANDI SZ SEVNICA SLO M21 22 0:13:23 25 0:38:59 20 0:19:16 1:11:38
5 22 TEPEŠ DEJAN SLO M21 19 0:12:59 21 0:38:25 24 0:20:55 1:12:19
77 23 PODGORŠEK ALEŠ KD KAMNIK SLO M21 21 0:13:22 22 0:38:45 22 0:20:13 1:12:20
22 24 DEČMAN MITJA TK KOVINO SLO M21 17 0:12:44 26 0:39:04 27 0:21:54 1:13:42
19 25 CANKAR TOMAŽ SLO M21 27 0:15:39 20 0:37:05 26 0:21:29 1:14:13
30 26 KOROŠEC BOŠTJAN KD KAMNIK SLO M21 26 0:15:04 24 0:38:54 25 0:21:02 1:15:00
43 27 SLAPNIČAR MATEVŽ SLO M21 25 0:14:53 27 0:41:46 18 0:19:12 1:15:51
37 MEDVEČEK MAT IJA TK LJUBLJANA SLO M21 0:10:47 0:00:00 0:00:00 Odstop

KATEGORIJA: M40 – VETERANI I

Mesto Priimek in ime Klub ali kraj Država Ktg. # PLAVANJE # KOLESARJENJE TEK SKUPNI ČAS
1 AČIMOVIČ RADO TK KOVINO SLO M40 2 0:12:47 2 0:35:49 1 0:17:06 1:05:42
2 ŠKRLEP ANTON JTK LJUBLJANA SLO M40 4 0:13:28 1 0:35:38 3 0:19:16 1:08:22
3 KOGOVŠEK STANE TK LJUBLJANA SLO M40 3 0:13:24 3 0:36:39 2 0:19:07 1:09:10
4 FLERIN KAREL KD KAMNIK SLO M40 5 0:14:35 5 0:38:29 4 0:20:18 1:13:22
5 OCEPEK CIRIL TK LJUBLJANA SLO M40 1 0:11:50 4 0:37:46 5 0:24:22 1:13:58
6 ŠTUHEC MIRKO TK KOVINO SLO M40 6 0:16:17 6 0:44:23 6 0:21:08 1:21:48

KATEGORIJA: M17 – MLADINCI

St. St. Mesto Priimek in ime Klub ali kraj Država Ktg. # PLAVANJE # KOLESARJENJE # TEK SKUPNI ČAS
15 1 ZEVNIK KLEMEN TK TRIGLAV SLO M17 6 0:11:45 1 0:31:40 1 0:17:21 1:00:46
7 2 DENŠA DOMEN TK ENERGI SLO M17 1 0:09:49 4 0:33:14 2 0:17:45 1:00:50
3 JENIČ SAMO TK ENERGI SLO M17 5 0:11:43 2 0:33:13 3 0:17:53 1:02:49
14 4 ŠKRINJAR ALJOŠA PRIBATEAM SLO M17 4 0:11:40 3 0:33:14 6 0:19:42 1:04:36
6 5 BRAJNIK LUKA PRIBATEAM SLO M17 3 0:11:27 5 0:33:53 7 0:20:37 1:05:57
59 6 JAKŠA JOŽE SLO M17 9 0:12:46 7 0:34:57 5 0:19:33 1:07:16
41 7 FABIANI LUKA TK LJUBLJANA SLO M17 2 0:10:50 9 0:35:58 8 0:20:57 1:07:45
10 8 MENCINGER MATJAŽ TK BOHINJ SLO M17 11 0:14:54 6 0:34:29 4 0:19:24 1:08:47
61 9 SUSMAN ALEŠ TK LJUBLJANA SLO M17 8 0:12:02 8 0:35:45 11 0:23:24 1:11:11
76 10 RISTIČ MIHA TK LJUBLJANA SLO M17 10 0:14:08 10 0:36:58 9 0:22:44 1:13:50
69 11 ZAJC LUKA TK LJUBLJANA SLO M17 7 0:11:57 11 0:37:32 13 0:24:23 1:13:52
13 12 PAVŠIČ JAKA PRIBATEAM SLO M17 12 0:14:58 12 0:37:45 10 0:23:12 1:15:55
79 13 ARKO ALEKSEJ TK LJUBLJANA SLO M17 13 0:19:02 13 0:40:22 12 0:24:07 1:23:31

KATEGORIJA: M14 – KADETI

St. St. Mesto Priimek in ime Klub ali kraj Država Ktg. # PLAVANJE # KOLESARJENJE # TEK SKUPNI ČAS
1 1 BRAJNIK MARK PRIBATEAM SLO M14 2 0:11:00 2 0:37:15 3 0:20:38 1:08:53
2 2 BURKELJCA JANEZ PRIBATEAM SLO M14 1 0:10:20 4 0:37:38 5 0:23:07 1:11:05
3 PLIVERIČ JAN TK LJUBLJANA SLO M14 6 0:12:10 5 0:33:58 2 0:20:13 1:11:21
72 4 VRHOVEC IG0R TK LJUBLJANA SLO M14 4 0:12:05 3 0:37:32 6 0:23:18 1:12:55
75 5 CELEBIC LUKA TK LJUBLJANA SLO M14 3 0:11:30 1 0:36:42 7 0:25:07 1:13:19
70 6 PLIVERIČ JAKA TK LJUBLJANA SLO M14 5 0:12:07 6 0:39:03 4 0:22:55 1:14:05
73 7 VRHOVEC ŽIGA TK LJUBLJANA SLO M14 7 0:14:03 8 0:43:29 1 0:18:25 1:15:57
78 8 BELIČ JAKA TK LJUBLJANA SLO M14 8 0:15:28 7 0:42:32 8 0:26:24 1:24:24
5 PESTAR JURE SLO M14 0:09:25 0:00:00 0:00:00 Odstop

KATEGORIJA : Z21 – ČLANICE

St. St. Mesto Priimek in ime Klub ali kraj Država Ktg. # PLAVANJE # KOLESARJENJE # TEK SKUPNI ČAS
58 1 TANKO VIDA TK KOVINO SLO Z21 1 0:13:35 1 0:45:42 1 0:25:16 1:24:33

KATEGORIJA: Z17 – MLADINKE

St. St. Mesto Priimek in ime Klub ali kraj Država Ktg. # PLAVANJE # KOLESARJENJE # TEK SKUPNI ČAS
57 1 RAJGELJ MELITA TK TRIGLAV SLO Z17 1 0:14:05 1 0:39:15 1 0:21:22 1:14:42
67 2 BATIS META TK LJUBLJANA SLO Z17 2 0:14:15 2 0:39:31 2 0:21:49 1:15:35

KATEGORIJA: Z14 – KADETINJE

St. St. Mesto Priimek in ime Klub ali kraj Država Ktg. # PLAVANJE # KOLESARJENJE # TEK SKUPNI ČAS
1 ŠINIC MATEJA PRIBATEAM SLO Z14 1 0:10:14 1 0:35:39 1 0:19:47 1:05:40
2 LESKOVŠEK VERONIKA TK LJUBLJANA SLO Z14 2 0:12:43 3 0:44:41 2 0:25:49 1:23:13
3 SUSMAN ŠPELA TK LJUBLJANA SLO Z14 3 0:14:18 2 0:42:51 3 0:29:31 1:26:40