Monday, October 26 2020

AGE GROUP REPREZENTANCA 2020

A reprezentanca

Nataša Nakrst

Letnica rojstva: 1962
AG kategorija v 2020: 55-59 let
Domači kraj: Ljubljana
Klub: TK LJUBLJANA
Kvalifikacija v AGR TZS v 2019: DP srednji triatlon(Poreč 2019)
Nastop za AGR TZS v 2020: EP v srednjem triatlonu
Dosedanje članstvo v AGR TZS: /

Ana Seliškar

Letnica rojstva: 1985
AG kategorija v 2020: 35 – 39 let
Domači kraj: Novo mesto
Klub: Triatlonski klub Novo mesto
Kvalifikacija v AGR TZS v 2019: DP sprint duatlon 2019, DP standard Bled 2019
Nastop za AGR TZS v 2020: srednji triatlon Bled
Dosedanje članstvo v AGR TZS: 2018, 2019

2007 SP  dolgi triatlon (Lorient, Francija) 1.mesto 2007 SP 70,3 IRONMAN (Clearwater, Florida) 2.mesto 2008 SP 70,3 IRONMAN (Clearwater, Florida) 3.mesto, 2017 SP 70,3 IRONMAN (Tennessee, USA) 1.mesto, 2019 SP 70,3 IRONMAN (Nica, Francija) 3.mesto
1.mesto v kategoriji na vseh kvalifikacijskih
tekmah (70,3 IRONMAN PULA, KOPER…)

Barbara Vovko

Letnica rojstva: 1980
AG kategorija v 2020: 40-44 let
Domači kraj: Naklo
Klub: 3K Šport
Kvalifikacija v AGR TZS v 2018: DP srednji triatlon 2018 Murska Sobota
Nastop za AGR TZS v 2020: SP Almere dolgi triatlon
Dosedanje članstvo v AGR TZS: 2018, 2019

Katja Gliebe

Letnica rojstva: 1998
AG kategorija v 2020: 20-24 let
Domači kraj:  Slovenj Gradec
Klub: PK Ravne
Kvalifikacija v AGR TZS v 2017: DP srednji triatlon (Poreč), nato poškodba
Nastop za AGR TZS v 2020: EP srednji triatlon
Dosedanje članstvo v AGR TZS: 2018

7. mesto srednji triatlon Poreč 2017

Simona Čelik

Letnica rojstva: 1985
AG kategorija v 2020: 35-39 let
Domači kraj: Davis, CA
Klub: TK Ljubljana
Kvalifikacija v AGR TZS v 2019: Powerman Arizona
Nastop za AGR TZS v 2020: Powerman Zofingen
Dosedanje članstvo v AGR TZS:  2019, 2020

Jana Kotar Ilijaš

Letnica rojstva: 1970
AG kategorija v 2020: 50-54
Domači kraj: Nova Gorica
Klub: TK Eklimas Ajdovščina
Kvalifikacija v AGR TZS v 2019: DP Triatlon Poreč
Nastop za AGR TZS v 2020: 
Dosedanje članstvo v AGR TZS: –

Zlata medalja SP dolgi duatlon 2019, 1.mesto Duatlon Santa Cruz 2019, 1.mesto Duatlon Orange Country 2019, 1.mesto Powerman Arizona 2019

Natalija Denša

Letnica rojstva: 1976
AG kategorija v 2020: 40-44
Domači kraj: Ljubljana
Klub: TRENERT
Kvalifikacija v AGR TZS v 2019: srednji triatlon Poreč
Nastop za AGR TZS v 2020: NE
Dosedanje članstvo v AGR TZS: –

Monika Peterka

Letnica rojstva: 1997
AG kategorija v 2020: 20-24 let
Domači kraj: Kranjska Gora/Salzburg 
Klub: ŠD 3Šport
Kvalifikacija v AGR TZS v 2019: DP standard 
Nastop za AGR TZS v 2020: EP standard
Dosedanje članstvo v AGR TZS: 2020

Dosedanji uspehi: Državna prvakinja v standard triatlonu

Bojan Trojar

Letnica rojstva: 1958
AG kategorija v 2020: 60-64 let
Domači kraj: Logatec
Klub: TK Logatec
Kvalifikacija v AGR TZS v 2019, 2018: DP: kros, sprint, standard, srednji triatlon, duatlon, zimski triatlon
Nastop za AGR TZS v 2020: SP zimski triatlon Asiago Italija
Dosedanje članstvo v AGR TZS:  od 2013

Leon Gajser

Letnica rojstva: 1970
AG kategorija v 2020:  50-54 let
Domači kraj: Rače
Klub: Triatlon klub 3KM
Kvalifikacija v AGR TZS v 2019: EP kros duatlon, SP zimski triatlon
Nastop za AGR TZS v 2020: SP zimski triatlon
Dosedanje članstvo v AGR TZS: 2018, 2019

3.mesto na SP zimski 2018 Romunija, 3.mesto na SP zimski 2019 Asiago, 4.mesto SP zimski 2020 Asiago 

bronasta medalja EP kros duatlon 2019, 5.mesto SP zimski triatlon 2020

Matic Romšak

Letnica rojstva: 1964
AG kategorija v 2020: 55-59 let
Domači kraj: Kamnik
Klub: TK Trisport Kamnik
Kvalifikacija v AGR TZS v 2018: DP srednji triatlon, srednji triatlon Gran Canaria, EP – srednji triatlon IBIZA
Nastop za AGR TZS v 2019: EP srednji triatlon Romunija

Miro Kregar

Letnica rojstva: 1962
AG kategorija v 2020: 55-59 let
Domači kraj: Zg. Stranje, Stahovica
Klub: TK Trisport Kamnik
Kvalifikacija v AGR TZS v 2019: DP Duatlon
Nastop za AGR TZS v 2020: EP srednji triatlon, SP dolgi triatlon
Dosedanje članstvo v AGR TZS: 2018, 2019

2. m. SP dolgi triatlon Odense 2018,  1. m. EP srednji triatlon Ibiza 2019

Iztok Arbajter

Letnica rojstva: 1971
AG kategorija v 2020: 45-49 let
Domači kraj: Kamnik
Klub: TK Trisport Kamnik
Kvalifikacija v AGR TZS v 2019: DP duatlon, DP zimski triatlon (že v 2020 Beljak)
Nastop za AGR TZS v 2020: EP kros duatlon, EP kros triatlon

Tine Lavrenčič

Letnica rojstva: 1990
AG kategorija v 2020: 30-34 let
Domači kraj: Vipava
Klub: TK Eklimas Ajdovščina
Kvalifikacija v AGR TZS v 2018, 2019: DP duatlon, kros triatlon
Nastop za AGR TZS v 2019: SP dolgi triatlon Almere Nizozemska
Dosedanje članstvo v AGR TZS: 2018, 2019

zlata medalja SP Pontevedra Španija

Štefan Buzeti

Letnica rojstva: 1952
AG kategorija v 2020: 65-69 let
Domači kraj: Bakovci
Klub: Team Turbo Tropovci
Kvalifikacija v AGR TZS v 2019: DP sprint duatlon, DP srednji triatlon
Nastop za AGR TZS v 2019: EP srednji duatlon Mures Romunija
Nastop za AGR TZS v 2020: SP duatlon standard Almere
Dosedanje članstvo v AGR TZS: 2019

Zvezdan Martič

Letnica rojstva: 1963
AG kategorija v 2020: 55-59 let
Domači kraj: Vodice
Klub: TK Trisport Kamnik
Kvalifikacija v AGR TZS v 2018: DP akvatlon
Nastop za AGR TZS v 2020: EP srednji triatlon
Dosedanje članstvo v AGR TZS: 2018, 2019

bronasta medalja na EP duatlon standard 2019

Igor Krajnc

Letnica rojstva: 1971
AG kategorija v 2020: 45-49 let
Domači kraj: Ljubljana
Klub: TK Ljubljana
Kvalifikacija v AGR TZS v 2019: DP akvatlon,  DP akvabike Bled
Nastop za AGR TZS v 2020: SP akvatlon Almere Amsterdam Nizozemska
Dosedanje članstvo v AGR TZS: od 2017

Gorazd Šuligoj

Letnica rojstva: 1973
AG kategorija v 2020: 45-49 let
Domači kraj: Nazarje
Klub: TK Velenje
Kvalifikacija v AGR TZS v 2019: DP srednji triatlon
Nastop za AGR TZS v 2020: SP dolgi triatlon Almere
Dosedanje članstvo v AGR TZS:  2020

2018 – 24. mesto na EP v akvatlonu

Mitja Mori

Letnica rojstva: 1974
AG kategorija v 2020: 45-50 let
Domači kraj: Ljubljana
Klub: TK Ljubljana
Kvalifikacija v AGR TZS v 2020, 2019, 2018: DP: kros, sprint, standard, srednji triatlon, duatlon
Nastop za AGR TZS v 2020: 
Dosedanje članstvo v AGR TZS:  od 2012

B reprezentanca

Jan Lipovšek

Letnica rojstva: 1995
AG kategorija v 2020: 25 – 30 let
Domači kraj: Kamnik
Klub: TK Trisport
Kvalifikacija v AGR TZS v 2019:  DP sprint,standard, srednji triatlon, duatlon  
Nastop za AGR TZS v 2020: /
Dosedanje članstvo v AGR TZS: /

Zoran Antolin

Letnica rojstva: 1960
AG kategorija v 2020:  60-64 let
Domači kraj: Murska Sobota
Klub: ŠD Team Turbo Tropovci
Kvalifikacija v AGR TZS v 2019: DP duatlon
Nastop za AGR TZS v 2020: SP srednji duatlon Almere Nizozemska
Dosedanje članstvo v AGR TZS: 2019

Peter Križan

Letnica rojstva: 1993
AG kategorija v 2020:  25-29 let
Domači kraj: Črnomelj
Klub: TK Ljubljana
Kvalifikacija v AGR TZS v 2019: DP  sprint, standard
Nastop za AGR TZS v 2020: Tartu EP standard triatlon
Dosedanje članstvo v AGR TZS: /

C reprezentanca

Bojan Podgornik

Letnica rojstva: 1970
AG kategorija v 2020: 50-54 let
Domači kraj: Ljubljana
Klub: 3K Šport
Kvalifikacija v AGR TZS v 2019: DP standard (Bled), DP srednji triatlon (Poreč)
Nastop za AGR TZS v 2020:  DP dolgi triatlon Almere Nizozemska
Dosedanje članstvo v AGR TZS: /

Boštjan Pohlen

Letnica rojstva: 1978
AG kategorija v 2020: 40-45 let
Domači kraj: Domžale
Klub: TK Trisport Kamnik
Kvalifikacija v AGR TZS v 2019: DP sprint, standard, akvatlon
Nastop za AGR TZS v 2020: EP srednji triatlon
Dosedanje članstvo v AGR TZS: /

Enej Ložnar

Letnica rojstva: 1981
AG kategorija v 2020: 30-39 let
Domači kraj: Logatec
Klub: TK Logatec
Kvalifikacija v AGR TZS v 2019: DP srednji triatlon, DP duatlon, DP aquabike 
Nastop za AGR TZS v 2020:  EP srednji triatlon
Dosedanje članstvo v AGR TZS: /

3.mesto AG endurance festival halfiron EGYPT, 2.mesto DP Aquabike

X

Spletna stran uporablja spletne piškotke za nemoteno delovanje strani. Z nadaljevanjem uporabe se s tem strinjate. Več

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close