Saturday, September 22 2018

ZGODOVINA

Državni prvaki Slovenije po disciplinah

2017Grega DolinarMaruša Klemenc
2016Jaka KaplanMaruša Klemenc
2015Jaroslav KovačičAnja Rugelj
2014Jaroslav KovačičMateja Šimic
2013David PlešeMateja Šimic
2012David PlešeMateja Šimic
2011David PlešeMonika Oražem
2010Jaroslav KovačičMateja Šimic
2009David PlešeMateja Šimic
2008Bojan CebinLeni Fafangel
2007Bojan CebinMateja Šimic
2006Bojan CebinNataša Nakrst
2005Erih PečnikMateja Šimic
2004Erih PečnikNataša Nakrst
2003Erih PečnikAnja Cerut
2002Damjan ŽepičAnja Cerut
2001Damjan ŽepičMateja Šimic
2000Damjan ŽepičNataša Nakrst
1999Grega HočevarNataša Nakrst
1998Erih Pečnik 
1997Mitja MoriMateja Šimic
1996Uroš VelepecNada Kozjek
1995Igor KogojNataša Nakrst
1994Damjan ŽepičNataša Nakrst
1993Jani TomšičNataša Nakrst
1992Igor KogojNataša Nakrst
1991Jani TomšičNataša Nakrst
1990Jani TomšičNataša Nakrst
1989Jani TomšičNataša Nakrst
2017Mark MandičTjaša Vrtačič
2016Matevž PlankoTjaša Vrtačič
2015David PlešeNika Kožar
2014Matevž PlankoEva Skaza
2013David PlešeEva Skaza
2012Jaroslav KovačičMonika Oražem
2011Jaroslav KovačičLaura Šimenc
2010David PlešeMaruša Klemenc
2009Jaroslav KovačičMonika Oražem
2008Uroš SemeMonika Oražem
2007Bojan CebinMateja Šimic
2006Bojan CebinMateja Šimic
2005Erih PečnikNataša Nakrst
2004Erih PečnikMateja Šimic
2003Erih PečnikMateja Šimic
2002Erih PečnikMateja Šimic
2001Uroš SemeMateja Šimic
2000Damjan ŽepičNataša Nakrst
1999Mitja MoriMateja Šimic
1998Erih PečnikMateja Šimic
1997Damjan ŽepičDarja Ažman
1996Damjan ŽepičMateja Šimic
1995Damjan ŽepičNataša Nakrst
2017Jaroslav KovačičSimona Majdič Dolinar
2016Mitja MoriMojca Hafnar
2015Jaroslav KovačičNataša Nakrst
2014Matic ModicNika Kožar
2011Jaroslav KovačičNataša Nakrst
2010David PlešeNataša Nakrst
1994Damjan ŽepičNataša Nakrst
1993Igor KogojNataša Nakrst
1992Igor KogojNataša Nakrst
2017ŠK Triatlon LAJFTK Ribnica
2016ŠRD Tuš T.E.A.M.TK Ljubljana
2015ŠRK CeljeTK Trisport
2014TK RibnicaTK Trisport
2013TK RibnicaTK Trisport
2012TK RibnicaTK Ribnica
2011TK RibnicaTK Ribnica
2010TK RibnicaTK Ribnica
2008TK Ribnica 
2007TK Ribnica 
2006TK Ribnica 
2005TK Ljubljana 
2004TK Gorenjska 
2003ŠD Sokol TivoliTK Trisport
2000TK RibnicaTK Trisport
1999Novice Extrem 
1998Energia 
1997Energia 
1995TK Ljubljana 
2017Matevž PlankoKatja Hočevar
2016Matevž PlankoEva Skaza
2015Jaroslav KovačičNika Kožar
2014Matic ModicEva Troha
2013Bojan CebinLaura Šimenc
2012Bojan CebinMonika Oražem
2011Bojan CebinMonika Oražem
2010Vid PuceljMonika Oražem
2009Vid PuceljMateja Šimic
2008Bojan CebinDarja Kokalj
2007Matej BenčinaMateja Šimic
2006Bojan CebinNataša Nakrst
2005Bojan CebinMateja Šimic
2004Damjan KromarAna Trnkoczy
2003Bojan CebinMateja Šimic
2002Damjan ŽepičAnja Cerut
2001Uroš VelepecMateja Šimic
2000Uroš VelepecMateja Šimic
1999Sašo JurajaMateja Šimic
1998Damjan Žepič 
1997Sašo JurajaNada Kozjek
1996Andrej DolinarMateja Šimic
1995Igor KogojNataša Nakrst
1994Uroš VelepecNataša Nakrst
1993Igor KogojNataša Hribar
1992Klemen DolencOlga Grm
2017Domen ObrezaNina Mandl
2016Jaroslav KovačičJana Koradej
2015Domen DornikJana Koradej
2014Domen DornikMaruša Klemenc
2017Janez KlančnikAna Lulik
2016Janez KlančnikTjaša Žnidar
2015Janez Klančnik 
2014Janez KlančnikMetka Jug
2017Andrej Pucelj 
2016Jure MajdičAna Lasič
X

Spletna stran uporablja spletne piškotke za nemoteno delovanje strani. Z nadaljevanjem uporabe se s tem strinjate. Več

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close