Dobrodošli na uradni strani Triatlon zveze Slovenije

Akvatlon Celje 2007

Razvrstitev po kategorijah – M

Kategorija: Ml. dečki

Št. št. : Mesto : Priimek in ime: Klub ali kraj: Država: L. roj.: Sk. čas: Opombe:
42 1 PLANKO MATEVŽ TRISPORT SLO 1998 0:02:40
1 2 ANDOLJŠEK TILEN TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1998 0:02:53
9 3 GANTAR GAŠPER TRISPORT SLO 1999 0:02:59
37 4 KREGAR DREJC TRISPORT SLO 1998 0:03:01
36 5 POLAK BLAŽ TRISPORT SLO 1998 0:03:03
48 6 BARTOL DANIJEL TŠD GRIČ SLO 1999 0:03:09
7 7 DEČMAN MATEJ TK INLES RIKO RIBNICA SLO 2000 0:03:59

Kategorija: Dečki

Št. št. : Mesto : Priimek in ime: Klub ali kraj: Država: L. roj.: Sk. čas: Opombe:
22 1 MOČNIK KLEMEN SOKOL SLO 1996 0:03:52
28 2 ŠTRUKELJ ALJAŽ TK MARIBOR SLO 1996 0:04:04
25 3 PELAJ ARIJAN TŠD GRIČ SLO 1996 0:04:07
15 4 KAPLAN JAKA TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1996 0:04:10
10 5 GANTAR URBAN SLO 1997 0:04:35
17 6 KROMAR NEJC TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1996 0:04:37
40 7 ŽIČKAR BORUT TK LAŠKO SLO 1996 0:04:49
34 8 BODLAJ ROK TRISPORT SLO 1996 0:04:55
33 9 LIPOVŠEK ŽIGA TRISPORT SLO 1996 0:05:03
45 10 BAJC ŽIGA TK KRŠKO SLO 1996 0:05:11

Kategorija: St. dečki

Št. št. : Mesto : Priimek in ime: Klub ali kraj: Država: L. roj.: Sk. čas: Opombe:
51 1 STRLE JAKA TILEN OŠ MILAN ŠUŠTERŠIČ SLO 1995 0:13:33
46 2 TOMAZIN ŽAN TŠD GRIČ SLO 1995 0:14:52
32 3 LIPOVŠEK JAN TRISPORT SLO 1995 0:17:33
44 4 MURN LUKA TŠD GRIČ SLO 1994 0:17:51
53 MUHIČ LUKA SLO 1995 10:00:00 O
50 FRECER GAŠPER P.K.MNC CELJE SLO 1995 10:00:00 O

Kategorija: Kadeti

Št. št. : Mesto : Priimek in ime: Klub ali kraj: Država: L. roj.: Sk. čas: Opombe:
11 1 GRILJC ŠTEFAN TRISPORT SLO 1992 0:14:41

Kategorija: Ml. mladinci

Št. št. : Mesto : Priimek in ime: Klub ali kraj: Država: L. roj.: Sk. čas: Opombe:
14 1 HRIBAR DOMEN TRISPORT SLO 1991 0:13:02
31 VRHOVNIK ROK TRISPORT SLO 1990 10:00:00 O

Razvrstitev po kategorijah – Ž

Kategorija: Ml. deklice

Št. št. : Mesto : Priimek in ime: Klub ali kraj: Država: L. roj.: Sk. čas: Opombe:
38 1 URŠIČ KRISTINA TRISPORT SLO 1998 0:02:46
39 2 CAPUDER TINKARA TRISPORT SLO 1999 0:03:45
47 3 DROLC ŽANA TRISPORT SLO 2000 0:04:34

Kategorija: Deklice

Št. št. : Mesto : Priimek in ime: Klub ali kraj: Država: L. roj.: Sk. čas: Opombe:
24 1 OSOJNIK AJDA TK LJUBLJANA SLO 1996 0:04:08
35 2 URŠIČ LIZA TRISPORT SLO 1996 0:04:10
8 3 DUŠČAK MANCA TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1996 0:04:21
2 4 BESAL SARA TŠD GRIČ SLO 1997 0:04:40
21 5 LOVŠIN KAJA TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1997 0:04:43
5 6 ČEMAŽAR MANICA PK OLIMPIJA SLO 1997 0:04:44
6 7 DEČMAN MANCA TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1997 0:04:53
52 8 ŠINK KAJA TK GORENJSKA SLO 1997 0:05:02
23 9 MURN KATJA TŠD GRIČ SLO 1997 0:05:10
18 O KRŽE PIJA TŠD GRIČ SLO 1997 0:05:33

Kategorija: St. deklice

Št. št. : Mesto : Priimek in ime: Klub ali kraj: Država: L. roj.: Sk. čas: Opombe:
16 1 KLEMENC MARUŠA TRISPORT SLO 1994 0:15:53
43 2 DUJAKOVIČ ANA TRISPORT SLO 1994 0:16:23
3 3 BESAL TINA TŠD GRIČ SLO 1994 0:16:44
49 4 GRILJC LUCIJA TRISPORT SLO 1994 0:17:19
9 5 LEVSTEK LARA TŠD GRIČ SLO 1994 0:17:45
29 6 TURK URŠKA TŠD GRIČ SLO 1994 0:20:27

Kategorija: Kadetinje

Št. št. : Mesto : Priimek in ime: Klub ali kraj: Država: L. roj.: Sk. čas: Opombe:
27 1 ROMŠAK TJAŠA TRISPORT SLO 1992 0:13:55
12 2 GRKMAN ANA TRISPORT SLO 1992 0:15:53

Kategorija: Ml. mladnike

Št. št. : Mesto : Priimek in ime: Klub ali kraj: Država: L. roj.: Sk. čas: Opombe:
30 1 VRHOVNIK MANCA TRISPORT SLO 1991 0:14:55
X

Spletna stran uporablja spletne piškotke za nemoteno delovanje strani. Z nadaljevanjem uporabe se s tem strinjate. Več

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Zapri