Cici duatlon – Dečki (2001 in mlajši)

# St. Ime Klub LR Tek Kolo Tek Rezultat
1 9 FLIS TEO TK TRISPORT KAMNIK 2001 0:01:39.4 0:05:17.4 0:01:08.6 0:08:48.9
2 15 ŠKRJANC JAN TK TRISPORT KAMNIK 2001 0:01:34.5 0:05:15.7 0:01:14.9 0:08:52.3
3 16 BERLEC ŽIGA TK TRISPORT KAMNIK 2003 0:01:42.6 0:05:41.8 0:01:17.3 0:09:31.9
4 101 PLANKO LOVRO TK TRISPORT KAMNIK 2001 0:01:33.0 0:05:49.9 0:01:21.2 0:09:34.8
5 105 STREHAR MATEJ TK TRISPORT KAMNIK 2001 0:01:39.2 0:05:50.8 0:01:32.8 0:09:50.4
6 5 GRILJ JAN TK TRISPORT KAMNIK 2001 0:01:39.2 0:06:07.8 0:01:14.1 0:09:52.3
7 102 PRETNAR MARKO TK TRISPORT KAMNIK 2001 0:01:34.9 0:06:20.5 0:01:16.8 0:09:58.4
8 35 JANEŽ UROŠ ŠD SIBOR 2002 0:01:42.3 0:07:10.3 0:01:19.4 0:11:06.8
9 24 BARLE KLEMEN 2001 0:01:47.0 0:06:40.7 0:01:27.5 0:11:08.6
10 11 FLIS NEJC TK TRISPORT KAMNIK 2002 0:01:51.7 0:07:10.5 0:01:23.8 0:11:24.0
11 19 DELAČ TIMOTEJ ŠD SIBOR 2003 0:01:53.8 0:08:02.6 0:01:35.5 0:12:26.0
12 106 ZAJC GAŠPER TK TRISPORT KAMNIK 2001 0:01:51.7 0:08:56.2 0:01:23.7 0:13:10.9
66 ZAKRAJŠEK LUKA TK INLES RIKO RIBNICA 2003 DNF

Cici duatlon – Deklice (2001 in mlajše)

# St. Ime Klub LR Tek Kolo Tek Rezultat
1 104 ŠPRUK NEJKA TK TRISPORT KAMNIK 2001 0:01:42.4 0:06:34.5 0:01:28.1 0:10:34.5
2 67 BARTOL MONIKA TK INLES RIKO RIBNICA 2001 0:01:45.6 0:07:46.3 0:01:32.3 0:12:00.7
3 21 DULAR ANA ČISTILNICA VENERA NM 2001 0:01:51.7 0:08:18.5 0:01:19.8 0:12:23.0
4 99 MANDIČ TARA TK TRISPORT KAMNIK 2003 0:01:48.3 0:08:05.4 0:01:34.6 0:12:32.0
5 12 DOBEVŠEK KARIN TK TRISPORT KAMNIK 2002 0:02:20.5 0:09:18.5 0:02:03.7 0:15:20.3
59 RADIVOJEVIÆ GAJA TK INLES RIKO RIBNICA 2003 0:02:12.3 DNF

Cici duatlon – Dečki (1999-2000)

# St. Ime Klub LR Tek Kolo Tek Rezultat
1 64 BARTOL DANIJEL TK INLES RIKO RIBNICA 1999 0:01:17.2 0:05:01.1 0:01:02.1 0:08:00.2
2 113 OBREZA DOMEN TK TRISPORT KAMNIK 1999 0:01:23.4 0:05:03.2 0:01:07.2 0:08:16.1
3 109 BELA-KOČAR LUKA TK TRISPORT KAMNIK 1999 0:01:23.7 0:05:09.9 0:01:05.9 0:08:16.3
4 98 OBRADOVEC KLEMEN TK INLES RIKO RIBNICA 2000 0:01:28.1 0:05:59.2 0:01:02.5 0:09:18.7
5 1 DEČMAN MATEJ TK INLES RIKO RIBNICA 2000 0:01:35.7 0:05:50.1 0:01:10.5 0:09:25.3
6 53 ZAKRAJŠEK JERNEJ TK INLES RIKO RIBNICA 1999 0:01:32.7 0:06:09.3 0:01:17.6 0:09:46.4
7 116 PODOBNIK TEO TK TRISPORT KAMNIK 1999 0:01:50.1 0:05:55.4 0:01:24.1 0:09:58.1
8 43 MALEŽIČ MARKO TK INLES RIKO RIBNICA 1999 0:01:36.3 0:06:28.8 0:01:15.5 0:10:15.7

Cici duatlon – Deklice (1999-2000)

# St. Ime Klub LR Tek Kolo Tek Rezultat
1 111 HUMAR KATARINA TK TRISPORT KAMNIK 1999 0:01:28.2 0:05:03.2 0:01:06.8 0:08:18.9
2 110 CAPUDER TINKARA TK TRISPORT KAMNIK 1999 0:01:26.5 0:05:22.2 0:01:04.6 0:08:33.8
3 122 VRTAČIČ TJAŠA TK TRISPORT KAMNIK 2000 0:01:28.1 0:05:29.0 0:01:03.1 0:08:43.1
4 34 MARIČ ALJA ŠD SIBOR 1999 0:01:26.7 0:05:41.4 0:01:00.9 0:08:50.4
5 115 PERKO GAJA TK TRISPORT KAMNIK 2000 0:01:28.4 0:05:33.3 0:01:07.3 0:08:53.6
6 120 STREHAR KLARA TK TRISPORT KAMNIK 1999 0:01:26.9 0:05:46.6 0:01:11.5 0:09:10.4
7 88 LOVŠIN LAURA TK INLES RIKO RIBNICA 1999 0:01:32.5 0:05:53.0 0:01:16.5 0:09:29.6
8 20 GOSTINČAR ŽIVA TK MARIBOR 1999 0:01:33.1 0:06:09.4 0:01:14.9 0:09:48.2
9 112 MANDIŽ ŽANA TK TRISPORT KAMNIK 2000 0:01:56.0 0:07:17.5 0:01:44.9 0:11:51.1
10 51 ŠTUPICA HANA TK INLES RIKO RIBNICA 2000 0:01:37.9 0:08:06.7 0:01:20.2 0:11:57.7

Super sprint duatlon – Starejši dečki (1998-1997)

# St. Ime Klub LR Tek Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 143 PLANKO MATEVŽ TK TRISPORT KAMNIK 1998 0:09:25.9 0:00:52.5 0:17:51.6 0:00:53.4 0:05:35.0 0:34:38.5
2 125 KREGAR DREJC TK TRISPORT KAMNIK 1998 0:10:27.3 0:00:46.5 0:18:22.9 0:01:06.5 0:06:52.4 0:37:35.7
3 145 STREHAR JURIJ TK TRISPORT KAMNIK 1997 0:11:02.9 0:00:43.2 0:19:00.5 0:00:54.0 0:07:20.6 0:39:01.4
4 142 PAULIČ JAKA TK TRISPORT KAMNIK 1998 0:11:48.3 0:00:42.1 0:19:37.2 0:00:46.5 0:07:45.2 0:40:39.5
5 148 ZAJC ŽIGA TK TRISPORT KAMNIK 1998 0:12:18.3 0:00:44.3 0:19:48.5 0:00:51.2 0:08:17.9 0:42:00.2
6 137 MANDIČ MARK TK TRISPORT KAMNIK 1998 0:11:19.9 0:00:58.5 0:23:24.8 0:00:51.0 0:07:42.6 0:44:16.9
7 159 CESAR JAN 1998 0:11:40.7 0:00:51.8 0:24:38.8 0:00:47.8 0:07:49.9 0:45:49.1

Super sprint duatlon – Starejše deklice (1998-1997)

# St. Ime Klub LR Tek Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 114 LOVŠIN KAJA TK INLES RIKO RIBNICA 1997 0:09:30.3 0:00:42.6 0:17:56.5 0:00:40.5 0:05:58.9 0:34:48.9
2 154 SKAZA EVA TK MARIBOR 1997 0:10:17.2 0:00:46.2 0:18:43.1 0:00:57.3 0:06:11.0 0:36:54.9
3 146 URŠIČ KRISTINA TK TRISPORT KAMNIK 1998 0:10:25.6 0:00:44.4 0:18:52.0 0:00:43.7 0:06:32.9 0:37:18.7
4 150 BESAL SARA ŠD SIBOR 1997 0:10:41.3 0:00:53.8 0:20:33.7 0:00:44.6 0:06:42.9 0:39:36.4
5 119 BAVČAR NIKA TK TRISPORT KAMNIK 1998 0:11:48.2 0:00:48.3 0:20:30.7 0:00:50.3 0:07:28.5 0:41:26.1
6 155 GOSTINČAR AJDA TK MARIBOR 1997 0:13:07.8 0:01:00.4 0:21:33.4 0:00:55.5 0:08:30.6 0:45:07.8
107 DEČMAN MANCA TK INLES RIKO RIBNICA 1997 0:10:25.2 0:00:40.2 DNF

Super sprint duatlon – Kadeti (1996-1995)

# St. Ime Klub LR Tek Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 103 KAPLAN JAKA TK INLES RIKO RIBNICA 1996 0:08:44.6 0:00:33.2 0:15:48.3 0:00:37.8 0:05:19.7 0:31:03.7
2 108 LOVŠIN ALJAŽ TK INLES RIKO RIBNICA 1995 0:08:43.5 0:00:33.3 0:15:51.2 0:00:36.0 0:05:30.3 0:31:14.5
3 133 LIPOVŠEK JAN TK TRISPORT KAMNIK 1995 0:08:48.3 0:00:36.1 0:15:57.3 0:00:37.2 0:05:26.6 0:31:25.6
4 100 KROMAR NEJC TK INLES RIKO RIBNICA 1996 0:09:27.2 0:00:44.6 0:16:09.5 0:00:34.4 0:05:59.3 0:32:55.1
5 132 LESKOVEC DOMEN TK TRISPORT KAMNIK 1995 0:09:27.1 0:00:42.9 0:17:58.7 0:00:37.3 0:05:58.5 0:34:44.7
6 141 OBREZA LEON TK TRISPORT KAMNIK 1996 0:09:54.3 0:00:36.9 0:17:28.0 0:00:41.1 0:06:26.5 0:35:06.9
7 157 MELINK TIM ŠD SIBOR 1995 0:10:40.9 0:00:38.4 0:16:55.6 0:00:39.6 0:06:29.7 0:35:24.3
8 121 HUMAR LOVRO TK TRISPORT KAMNIK 1996 0:10:14.2 0:00:41.5 0:17:26.2 0:00:39.0 0:06:44.8 0:35:45.8

Super sprint duatlon – Kadetinje (1996-1995)

# St. Ime Klub LR Tek Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 118 TROHA EVA TK INLES RIKO RIBNICA 1995 0:09:17.8 0:00:35.6 0:16:29.4 0:00:33.5 0:05:55.3 0:32:51.6
2 147 URŠIČ LIZA TK TRISPORT KAMNIK 1996 0:10:11.3 0:00:43.1 0:17:21.4 0:00:36.6 0:06:09.5 0:35:02.0
3 151 FAIDUTI CAMILLA UDINE TRIATHLON 1995 0:11:09.3 0:00:56.0 0:18:01.5 0:00:41.2 0:07:10.7 0:37:58.9
4 149 JANEŽ JASNA TK INLES RIKO RIBNICA 1996 0:11:22.0 0:00:45.1 0:21:01.0 0:00:40.0 0:07:19.1 0:41:07.4

Super sprint duatlon – Ml. mladinci (1994-1993)

# St. Ime Klub LR Tek Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 153 REBOL TOMAŽ TK MARIBOR 1994 0:09:18.1 0:00:45.5 0:16:19.8 0:00:49.1 0:05:32.5 0:32:45.2

Super sprint duatlon – Ml. mladinke (1994-1993)

# St. Ime Klub LR Tek Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 152 TURK URŠKA ŠD SIBOR 1994 0:11:21.9 0:00:55.3 0:19:58.5 0:00:49.0 0:06:44.6 0:39:49.4

Sprint duatlon – Mladinke (1991-1992)

# St. Ime Klub LR Tek Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat

Sprint duatlon – Ml. mladinke (1994-1993)

# St. Ime Klub LR Tek Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 6 ORAŽEM MONIKA TK INLES RIKO RIBNICA 1993 0:17:33.8 0:00:36.9 0:41:49.5 0:00:47.4 0:10:35.0 1:11:22.7
2 3 KOŽAR NIKA TK INLES RIKO RIBNICA 1993 0:17:57.0 0:00:37.5 0:44:06.1 0:00:47.4 0:10:03.6 1:13:31.7

Sprint duatlon – Članice 1 (1981-1990)

# St. Ime Klub LR Tek Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 42 MANDL NINA MULTISPORT KRŠKO 1990 0:22:27.3 0:00:52.5 0:53:04.1 0:00:52.8 0:11:48.5 1:29:05.3

Sprint duatlon – Članice 2 (1971-1980)

# St. Ime Klub LR Tek Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 74 HAJDINJAK MELITA ŠD TURBO MS 1977 0:19:53.3 0:01:12.6 0:52:00.6 0:01:09.1 0:11:07.1 1:25:22.8

Sprint duatlon – Veteranke 1 (1966-1970)

# St. Ime Klub LR Tek Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 48 SUPIÆ VANJA TK MARIBOR 1969 0:21:03.8 0:01:14.6 0:54:07.1 0:01:07.7 0:11:09.8 1:28:43.1

Sprint duatlon – Veteranke 2 (1965 in starejše)

# St. Ime Klub LR Tek Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat

Sprint duatlon – Ml. mladinci (1994-1993)

# St. Ime Klub LR Tek Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 156 ZUPET BORUT TK KRŠKO 1993 0:16:41.8 0:01:04.6 0:42:07.6 0:00:43.2 0:09:40.7 1:10:18.0
2 45 MURN LUKA ŠD SIBOR 1994 0:17:33.4 0:00:39.0 0:46:57.3 0:00:43.9 0:10:05.5 1:15:59.2

Sprint duatlon – Mladinci (1991-1992)

# St. Ime Klub LR Tek Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 7 PUCELJ VID TK INLES RIKO RIBNICA 1991 0:15:06.5 0:00:32.9 0:38:34.6 0:00:36.2 0:08:24.8 1:03:15.2
2 23 KOŽELJ SIMON TK TRISPORT KAMNIK 1992 0:17:02.2 0:00:42.0 0:42:08.2 0:00:41.2 0:08:59.3 1:09:33.1

Sprint duatlon – Člani 1 (1981-1990)

# St. Ime Klub LR Tek Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 2 BENČINA MATEJ TK INLES RIKO RIBNICA 1981 0:15:39.2 0:00:35.0 0:39:38.7 0:00:37.7 0:08:04.5 1:04:35.1
2 4 PELAJ ALBERT TK INLES RIKO RIBNICA 1988 0:15:39.1 0:00:33.3 0:39:38.8 0:00:36.8 0:08:18.2 1:04:46.2
3 68 SEME UROŠ TK MAMUT 1981 0:15:39.3 0:00:35.2 0:39:38.9 0:00:46.3 0:08:13.8 1:04:53.7
4 61 MEDVED ANDREJ TK LJUBLJANA 1985 0:16:02.8 0:00:35.7 0:43:11.1 0:00:41.0 0:08:44.5 1:09:15.2
5 8 PUCELJ ANDREJ TK INLES RIKO RIBNICA 1990 0:17:55.7 0:00:41.6 0:41:20.3 0:00:46.9 0:10:55.8 1:11:40.4
6 39 HRIBAR DOMEN TK TRISPORT KAMNIK 1983 0:17:40.3 0:01:02.8 0:43:08.7 0:00:50.7 0:10:19.5 1:13:02.1
7 54 SUŠNIK ALEŠ TK TRISPORT KAMNIK 1982 0:18:11.5 0:00:45.3 0:44:14.7 0:00:43.8 0:10:00.6 1:13:56.1
8 56 OREL MITJA ALUBOMA 1981 0:17:57.7 0:01:09.5 0:43:56.6 0:00:52.3 0:10:04.1 1:14:00.2
9 71 PERME MIHA 1984 0:18:39.6 0:01:03.2 0:44:53.8 0:00:48.0 0:09:51.6 1:15:16.3
10 14 ZAJC MIHA TK INLES RIKO RIBNICA 1986 0:18:44.6 0:01:08.6 0:43:18.7 0:00:48.8 0:11:44.2 1:15:45.1
11 93 VERDENIK MARKO TK LJUBLJANA 1988 0:20:43.1 0:01:14.6 0:47:51.0 0:00:58.8 0:11:33.8 1:22:21.3
12 57 KRUŠIČ MATEVŽ MERCEDES TRENDY 1985 0:20:31.2 0:01:14.9 0:52:48.7 0:02:53.8 0:10:56.9 1:28:25.6

Sprint duatlon – Člani 2 (1971-1980)

# St. Ime Klub LR Tek Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 49 SAJEVEC PETER TK INLES RIKO RIBNICA 1977 0:15:30.1 0:00:41.4 0:39:40.8 0:00:39.4 0:08:09.2 1:04:41.1
2 10 KROMAR DAMIJAN TK INLES RIKO RIBNICA 1972 0:16:01.3 0:00:35.3 0:39:12.7 0:00:37.4 0:08:39.2 1:05:06.1
3 29 RIJAVEC ALEŠ TK VETERAN 1975 0:16:26.6 0:00:45.5 0:38:40.8 0:00:46.6 0:09:43.9 1:06:23.5
4 62 SKOK BENJAMIN ŠD 3SPORT 1974 0:16:19.6 0:00:44.9 0:39:58.6 0:00:41.8 0:08:42.9 1:06:27.9
5 41 SOJER BRANKO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA 1974 0:16:57.5 0:00:57.9 0:41:57.3 0:00:47.6 0:09:12.5 1:09:53.0
6 80 KROHNE ALJOŠA ŠRK CELJE 1975 0:18:08.3 0:01:07.4 0:42:28.4 0:01:01.5 0:09:32.1 1:12:17.9
7 50 DULAR MATJAŽ TK INLES RIKO RIBNICA 1972 0:18:52.4 0:01:03.8 0:43:16.7 0:01:18.5 0:10:30.9 1:15:02.3
8 140 HOČEVAR ALEŠ TK TRISPORT KAMNIK 1979 0:19:29.4 0:00:55.9 0:45:55.9 0:00:45.0 0:10:12.3 1:17:18.6
9 76 GERŠAK JOŽE TK KRŠKO 1974 0:18:30.2 0:00:56.4 0:46:44.4 0:00:58.0 0:10:09.7 1:17:18.9
10 17 RADIVOJEVIÆ SANDI TK INLES RIKO RIBNICA 1974 0:19:15.5 0:01:10.5 0:45:46.9 0:01:10.4 0:10:58.6 1:18:22.1
11 90 REČIČ TOMO 1976 0:20:40.3 0:01:16.1 0:45:48.4 0:00:56.9 0:10:58.5 1:19:40.2
12 55 MANDIČ PERO 1972 0:18:56.7 0:01:22.6 0:48:11.1 0:01:05.3 0:10:42.5 1:20:18.3
13 63 KOKELJ SIMON 1973 0:19:01.5 0:01:20.5 0:47:43.1 0:01:13.8 0:11:25.8 1:20:44.8
14 38 PLANKO TOMAŽ TK TRISPORT KAMNIK 1974 0:19:52.2 0:01:12.3 0:48:37.5 0:00:59.0 0:11:09.3 1:21:50.3
15 36 BANDI DENIS ALPEADRIAMULTI SPORT 1976 0:21:22.9 0:01:21.2 0:52:51.4 0:01:19.9 0:11:46.1 1:28:41.6

Sprint duatlon – Veterani 1 (1966-1970)

# St. Ime Klub LR Tek Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 46 LUNDER BORUT 3ŠPORT 1969 0:16:20.4 0:00:38.1 0:39:04.6 0:00:40.5 0:08:52.8 1:05:36.5
2 72 PIRC FRANCI TK TRISPORT KAMNIK 1969 0:16:50.2 0:00:36.5 0:42:22.3 0:00:35.7 0:08:58.5 1:09:23.2
3 92 BAJEC MATJAŽ TK LJUBLJANA 1967 0:18:03.9 0:00:42.0 0:41:09.7 0:00:45.7 0:09:46.0 1:10:27.5
4 75 VUKAN SLAVKO ŠD TURBO MS 1970 0:18:50.8 0:01:23.8 0:42:56.6 0:01:31.7 0:10:25.7 1:15:08.6
5 78 OBREZA MARKO TK INLES RIKO RIBNICA 1967 0:18:09.9 0:00:45.3 0:46:13.8 0:00:57.6 0:10:28.1 1:16:34.9
6 81 GAJIČ DEJAN 1968 0:21:03.7 0:01:08.4 0:53:40.7 0:01:09.3 0:11:20.9 1:28:23.1

Sprint duatlon – Veterani 2 (1961-1965)

# St. Ime Klub LR Tek Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 82 KOK DRAGO ŠK 3K ŠPORT 1963 0:16:29.8 0:00:39.5 0:38:55.5 0:00:32.1 0:09:10.3 1:05:47.4
2 60 KREGAR MIRO TK TRISPORT KAMNIK 1962 0:17:02.4 0:00:54.9 0:41:52.0 0:00:46.6 0:08:52.5 1:09:28.5
3 30 STOŠIČ IGOR TRIATLON KLUB VETERAN 1965 0:17:46.4 0:00:42.1 0:44:28.1 0:00:43.6 0:10:11.5 1:13:51.8
4 32 MARTIČ IGOR TRIATLON KLUB VETERAN 1963 0:19:39.2 0:00:47.7 0:42:58.9 0:00:41.3 0:10:58.8 1:15:06.0
5 31 PUST ERVIN TRIATLON KLUB VETERAN 1963 0:20:05.6 0:00:42.1 0:45:23.0 0:00:38.1 0:11:01.6 1:17:50.6

Sprint duatlon – Veterani 3 (1956-1960)

# St. Ime Klub LR Tek Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 73 ANTOLIN ZORAN ŠD TURBO MS 1960 0:17:22.7 0:01:10.6 0:41:23.4 0:01:15.2 0:10:38.9 1:11:50.8
2 91 EKART VIKTOR TK TRISPORT KAMNIK 1958 0:18:09.7 0:01:04.4 0:43:41.5 0:00:59.2 0:09:44.3 1:13:39.1
3 37 ŽUPAN JOŽE TK KRŠKO 1959 0:18:31.7 0:01:02.9 0:45:03.3 0:01:00.0 0:10:30.7 1:16:08.8
4 52 STRNIŠA TONI TK INLES RIKO RIBNICA 1959 0:19:12.3 0:01:12.5 0:49:32.7 0:01:00.8 0:10:25.2 1:21:23.5

Sprint duatlon – Veterani 4 (1955 in starejši)

# St. Ime Klub LR Tek Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 33 ŽAGAR ANTON TRIATLON KLUB VETERAN 1955 0:20:07.3 0:00:41.6 0:45:23.3 0:00:40.6 0:10:12.3 1:17:05.2
2 47 ROVANJŠEK DARKO ŠD SIBOR 1955 0:18:44.2 0:01:09.7 0:45:25.2 0:01:29.2 0:11:29.3 1:18:17.6
3 89 REŠČIČ IGOR ŠD 3SPORT 1952 0:22:03.7 0:01:08.3 0:53:56.8 0:01:03.8 0:12:00.1 1:30:12.8

Cici duatlon – dečki skupno

# St. Ime Klub LR Tek Kolo Tek Rezultat
1 64 BARTOL DANIJEL TK INLES RIKO RIBNICA 1999 0:01:17.2 0:05:01.1 0:01:02.1 0:08:00.2
2 113 OBREZA DOMEN TK TRISPORT KAMNIK 1999 0:01:23.4 0:05:03.2 0:01:07.2 0:08:16.1
3 109 BELA-KOČAR LUKA TK TRISPORT KAMNIK 1999 0:01:23.7 0:05:09.9 0:01:05.9 0:08:16.3
4 9 FLIS TEO TK TRISPORT KAMNIK 2001 0:01:39.4 0:05:17.4 0:01:08.6 0:08:48.9
5 15 ŠKRJANC JAN TK TRISPORT KAMNIK 2001 0:01:34.5 0:05:15.7 0:01:14.9 0:08:52.3
6 98 OBRADOVEC KLEMEN TK INLES RIKO RIBNICA 2000 0:01:28.1 0:05:59.2 0:01:02.5 0:09:18.7
7 1 DEČMAN MATEJ TK INLES RIKO RIBNICA 2000 0:01:35.7 0:05:50.1 0:01:10.5 0:09:25.3
8 16 BERLEC ŽIGA TK TRISPORT KAMNIK 2003 0:01:42.6 0:05:41.8 0:01:17.3 0:09:31.9
9 101 PLANKO LOVRO TK TRISPORT KAMNIK 2001 0:01:33.0 0:05:49.9 0:01:21.2 0:09:34.8
10 53 ZAKRAJŠEK JERNEJ TK INLES RIKO RIBNICA 1999 0:01:32.7 0:06:09.3 0:01:17.6 0:09:46.4
11 105 STREHAR MATEJ TK TRISPORT KAMNIK 2001 0:01:39.2 0:05:50.8 0:01:32.8 0:09:50.4
12 5 GRILJ JAN TK TRISPORT KAMNIK 2001 0:01:39.2 0:06:07.8 0:01:14.1 0:09:52.3
13 116 PODOBNIK TEO TK TRISPORT KAMNIK 1999 0:01:50.1 0:05:55.4 0:01:24.1 0:09:58.1
14 102 PRETNAR MARKO TK TRISPORT KAMNIK 2001 0:01:34.9 0:06:20.5 0:01:16.8 0:09:58.4
15 43 MALEŽIČ MARKO TK INLES RIKO RIBNICA 1999 0:01:36.3 0:06:28.8 0:01:15.5 0:10:15.7
16 35 JANEŽ UROŠ ŠD SIBOR 2002 0:01:42.3 0:07:10.3 0:01:19.4 0:11:06.8
17 24 BARLE KLEMEN 2001 0:01:47.0 0:06:40.7 0:01:27.5 0:11:08.6
18 11 FLIS NEJC TK TRISPORT KAMNIK 2002 0:01:51.7 0:07:10.5 0:01:23.8 0:11:24.0
19 19 DELAČ TIMOTEJ ŠD SIBOR 2003 0:01:53.8 0:08:02.6 0:01:35.5 0:12:26.0
20 106 ZAJC GAŠPER TK TRISPORT KAMNIK 2001 0:01:51.7 0:08:56.2 0:01:23.7 0:13:10.9
66 ZAKRAJŠEK LUKA TK INLES RIKO RIBNICA 2003 DNF

Cici duatlon – deklice skupno

# St. Ime Klub LR Tek Kolo Tek Rezultat
1 111 HUMAR KATARINA TK TRISPORT KAMNIK 1999 0:01:28.2 0:05:03.2 0:01:06.8 0:08:18.9
2 110 CAPUDER TINKARA TK TRISPORT KAMNIK 1999 0:01:26.5 0:05:22.2 0:01:04.6 0:08:33.8
3 122 VRTAČIČ TJAŠA TK TRISPORT KAMNIK 2000 0:01:28.1 0:05:29.0 0:01:03.1 0:08:43.1
4 34 MARIČ ALJA ŠD SIBOR 1999 0:01:26.7 0:05:41.4 0:01:00.9 0:08:50.4
5 115 PERKO GAJA TK TRISPORT KAMNIK 2000 0:01:28.4 0:05:33.3 0:01:07.3 0:08:53.6
6 120 STREHAR KLARA TK TRISPORT KAMNIK 1999 0:01:26.9 0:05:46.6 0:01:11.5 0:09:10.4
7 88 LOVŠIN LAURA TK INLES RIKO RIBNICA 1999 0:01:32.5 0:05:53.0 0:01:16.5 0:09:29.6
8 20 GOSTINČAR ŽIVA TK MARIBOR 1999 0:01:33.1 0:06:09.4 0:01:14.9 0:09:48.2
9 104 ŠPRUK NEJKA TK TRISPORT KAMNIK 2001 0:01:42.4 0:06:34.5 0:01:28.1 0:10:34.5
10 112 MANDIŽ ŽANA TK TRISPORT KAMNIK 2000 0:01:56.0 0:07:17.5 0:01:44.9 0:11:51.1
11 51 ŠTUPICA HANA TK INLES RIKO RIBNICA 2000 0:01:37.9 0:08:06.7 0:01:20.2 0:11:57.7
12 67 BARTOL MONIKA TK INLES RIKO RIBNICA 2001 0:01:45.6 0:07:46.3 0:01:32.3 0:12:00.7
13 21 DULAR ANA ČISTILNICA VENERA NM 2001 0:01:51.7 0:08:18.5 0:01:19.8 0:12:23.0
14 99 MANDIČ TARA TK TRISPORT KAMNIK 2003 0:01:48.3 0:08:05.4 0:01:34.6 0:12:32.0
15 12 DOBEVŠEK KARIN TK TRISPORT KAMNIK 2002 0:02:20.5 0:09:18.5 0:02:03.7 0:15:20.3
59 RADIVOJEVIÆ GAJA TK INLES RIKO RIBNICA 2003 0:02:12.3 DNF

Super sprint duatlon – moški skupno

# St. Ime Klub LR Tek Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 103 KAPLAN JAKA TK INLES RIKO RIBNICA 1996 0:08:44.6 0:00:33.2 0:15:48.3 0:00:37.8 0:05:19.7 0:31:03.7
2 108 LOVŠIN ALJAŽ TK INLES RIKO RIBNICA 1995 0:08:43.5 0:00:33.3 0:15:51.2 0:00:36.0 0:05:30.3 0:31:14.5
3 133 LIPOVŠEK JAN TK TRISPORT KAMNIK 1995 0:08:48.3 0:00:36.1 0:15:57.3 0:00:37.2 0:05:26.6 0:31:25.6
4 153 REBOL TOMAŽ TK MARIBOR 1994 0:09:18.1 0:00:45.5 0:16:19.8 0:00:49.1 0:05:32.5 0:32:45.2
5 100 KROMAR NEJC TK INLES RIKO RIBNICA 1996 0:09:27.2 0:00:44.6 0:16:09.5 0:00:34.4 0:05:59.3 0:32:55.1
6 143 PLANKO MATEVŽ TK TRISPORT KAMNIK 1998 0:09:25.9 0:00:52.5 0:17:51.6 0:00:53.4 0:05:35.0 0:34:38.5
7 132 LESKOVEC DOMEN TK TRISPORT KAMNIK 1995 0:09:27.1 0:00:42.9 0:17:58.7 0:00:37.3 0:05:58.5 0:34:44.7
8 141 OBREZA LEON TK TRISPORT KAMNIK 1996 0:09:54.3 0:00:36.9 0:17:28.0 0:00:41.1 0:06:26.5 0:35:06.9
9 157 MELINK TIM ŠD SIBOR 1995 0:10:40.9 0:00:38.4 0:16:55.6 0:00:39.6 0:06:29.7 0:35:24.3
10 121 HUMAR LOVRO TK TRISPORT KAMNIK 1996 0:10:14.2 0:00:41.5 0:17:26.2 0:00:39.0 0:06:44.8 0:35:45.8
11 125 KREGAR DREJC TK TRISPORT KAMNIK 1998 0:10:27.3 0:00:46.5 0:18:22.9 0:01:06.5 0:06:52.4 0:37:35.7
12 145 STREHAR JURIJ TK TRISPORT KAMNIK 1997 0:11:02.9 0:00:43.2 0:19:00.5 0:00:54.0 0:07:20.6 0:39:01.4
13 142 PAULIČ JAKA TK TRISPORT KAMNIK 1998 0:11:48.3 0:00:42.1 0:19:37.2 0:00:46.5 0:07:45.2 0:40:39.5
14 148 ZAJC ŽIGA TK TRISPORT KAMNIK 1998 0:12:18.3 0:00:44.3 0:19:48.5 0:00:51.2 0:08:17.9 0:42:00.2
15 137 MANDIČ MARK TK TRISPORT KAMNIK 1998 0:11:19.9 0:00:58.5 0:23:24.8 0:00:51.0 0:07:42.6 0:44:16.9
16 159 CESAR JAN 1998 0:11:40.7 0:00:51.8 0:24:38.8 0:00:47.8 0:07:49.9 0:45:49.1

Super sprint duatlon – ženske skupno

# St. Ime Klub LR Tek Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 118 TROHA EVA TK INLES RIKO RIBNICA 1995 0:09:17.8 0:00:35.6 0:16:29.4 0:00:33.5 0:05:55.3 0:32:51.6
2 114 LOVŠIN KAJA TK INLES RIKO RIBNICA 1997 0:09:30.3 0:00:42.6 0:17:56.5 0:00:40.5 0:05:58.9 0:34:48.9
3 147 URŠIČ LIZA TK TRISPORT KAMNIK 1996 0:10:11.3 0:00:43.1 0:17:21.4 0:00:36.6 0:06:09.5 0:35:02.0
4 154 SKAZA EVA TK MARIBOR 1997 0:10:17.2 0:00:46.2 0:18:43.1 0:00:57.3 0:06:11.0 0:36:54.9
5 146 URŠIČ KRISTINA TK TRISPORT KAMNIK 1998 0:10:25.6 0:00:44.4 0:18:52.0 0:00:43.7 0:06:32.9 0:37:18.7
6 151 FAIDUTI CAMILLA UDINE TRIATHLON 1995 0:11:09.3 0:00:56.0 0:18:01.5 0:00:41.2 0:07:10.7 0:37:58.9
7 150 BESAL SARA ŠD SIBOR 1997 0:10:41.3 0:00:53.8 0:20:33.7 0:00:44.6 0:06:42.9 0:39:36.4
8 152 TURK URŠKA ŠD SIBOR 1994 0:11:21.9 0:00:55.3 0:19:58.5 0:00:49.0 0:06:44.6 0:39:49.4
9 149 JANEŽ JASNA TK INLES RIKO RIBNICA 1996 0:11:22.0 0:00:45.1 0:21:01.0 0:00:40.0 0:07:19.1 0:41:07.4
10 119 BAVČAR NIKA TK TRISPORT KAMNIK 1998 0:11:48.2 0:00:48.3 0:20:30.7 0:00:50.3 0:07:28.5 0:41:26.1
11 155 GOSTINČAR AJDA TK MARIBOR 1997 0:13:07.8 0:01:00.4 0:21:33.4 0:00:55.5 0:08:30.6 0:45:07.8
107 DEČMAN MANCA TK INLES RIKO RIBNICA 1997 0:10:25.2 0:00:40.2 DNF

Sprint duatlon – moški skupno

# St. Ime Klub LR Tek Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 7 PUCELJ VID TK INLES RIKO RIBNICA 1991 0:15:06.5 0:00:32.9 0:38:34.6 0:00:36.2 0:08:24.8 1:03:15.2
2 44 ŠPORAR MATEJ TK MAMUT 1989 0:15:06.4 0:00:35.2 0:40:10.8 0:00:33.4 0:08:05.9 1:04:31.9
3 2 BENČINA MATEJ TK INLES RIKO RIBNICA 1981 0:15:39.2 0:00:35.0 0:39:38.7 0:00:37.7 0:08:04.5 1:04:35.1
4 49 SAJEVEC PETER TK INLES RIKO RIBNICA 1977 0:15:30.1 0:00:41.4 0:39:40.8 0:00:39.4 0:08:09.2 1:04:41.1
5 4 PELAJ ALBERT TK INLES RIKO RIBNICA 1988 0:15:39.1 0:00:33.3 0:39:38.8 0:00:36.8 0:08:18.2 1:04:46.2
6 68 SEME UROŠ TK MAMUT 1981 0:15:39.3 0:00:35.2 0:39:38.9 0:00:46.3 0:08:13.8 1:04:53.7
7 10 KROMAR DAMIJAN TK INLES RIKO RIBNICA 1972 0:16:01.3 0:00:35.3 0:39:12.7 0:00:37.4 0:08:39.2 1:05:06.1
8 46 LUNDER BORUT 3ŠPORT 1969 0:16:20.4 0:00:38.1 0:39:04.6 0:00:40.5 0:08:52.8 1:05:36.5
9 82 KOK DRAGO ŠK 3K ŠPORT 1963 0:16:29.8 0:00:39.5 0:38:55.5 0:00:32.1 0:09:10.3 1:05:47.4
10 29 RIJAVEC ALEŠ TK VETERAN 1975 0:16:26.6 0:00:45.5 0:38:40.8 0:00:46.6 0:09:43.9 1:06:23.5
11 62 SKOK BENJAMIN ŠD 3SPORT 1974 0:16:19.6 0:00:44.9 0:39:58.6 0:00:41.8 0:08:42.9 1:06:27.9
12 61 MEDVED ANDREJ TK LJUBLJANA 1985 0:16:02.8 0:00:35.7 0:43:11.1 0:00:41.0 0:08:44.5 1:09:15.2
13 72 PIRC FRANCI TK TRISPORT KAMNIK 1969 0:16:50.2 0:00:36.5 0:42:22.3 0:00:35.7 0:08:58.5 1:09:23.2
14 60 KREGAR MIRO TK TRISPORT KAMNIK 1962 0:17:02.4 0:00:54.9 0:41:52.0 0:00:46.6 0:08:52.5 1:09:28.5
15 23 KOŽELJ SIMON TK TRISPORT KAMNIK 1992 0:17:02.2 0:00:42.0 0:42:08.2 0:00:41.2 0:08:59.3 1:09:33.1
16 41 SOJER BRANKO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA 1974 0:16:57.5 0:00:57.9 0:41:57.3 0:00:47.6 0:09:12.5 1:09:53.0
17 28 KEMPERL BOJAN KGT PAPEŽ 1961 0:17:21.4 0:00:45.1 0:41:44.6 0:00:50.5 0:09:35.2 1:10:16.9
18 156 ZUPET BORUT TK KRŠKO 1993 0:16:41.8 0:01:04.6 0:42:07.6 0:00:43.2 0:09:40.7 1:10:18.0
19 92 BAJEC MATJAŽ TK LJUBLJANA 1967 0:18:03.9 0:00:42.0 0:41:09.7 0:00:45.7 0:09:46.0 1:10:27.5
20 8 PUCELJ ANDREJ TK INLES RIKO RIBNICA 1990 0:17:55.7 0:00:41.6 0:41:20.3 0:00:46.9 0:10:55.8 1:11:40.4
21 73 ANTOLIN ZORAN ŠD TURBO MS 1960 0:17:22.7 0:01:10.6 0:41:23.4 0:01:15.2 0:10:38.9 1:11:50.8
22 80 KROHNE ALJOŠA ŠRK CELJE 1975 0:18:08.3 0:01:07.4 0:42:28.4 0:01:01.5 0:09:32.1 1:12:17.9
23 39 HRIBAR DOMEN TK TRISPORT KAMNIK 1983 0:17:40.3 0:01:02.8 0:43:08.7 0:00:50.7 0:10:19.5 1:13:02.1
24 91 EKART VIKTOR TK TRISPORT KAMNIK 1958 0:18:09.7 0:01:04.4 0:43:41.5 0:00:59.2 0:09:44.3 1:13:39.1
25 30 STOŠIČ IGOR TRIATLON KLUB VETERAN 1965 0:17:46.4 0:00:42.1 0:44:28.1 0:00:43.6 0:10:11.5 1:13:51.8
26 54 SUŠNIK ALEŠ TK TRISPORT KAMNIK 1982 0:18:11.5 0:00:45.3 0:44:14.7 0:00:43.8 0:10:00.6 1:13:56.1
27 56 OREL MITJA ALUBOMA 1981 0:17:57.7 0:01:09.5 0:43:56.6 0:00:52.3 0:10:04.1 1:14:00.2
28 22 KOŽELJ PETER TK TRISPORT KAMNIK 1960 0:19:11.4 0:00:53.5 0:43:05.6 0:01:02.7 0:10:24.4 1:14:37.7
29 50 DULAR MATJAŽ TK INLES RIKO RIBNICA 1972 0:18:52.4 0:01:03.8 0:43:16.7 0:01:18.5 0:10:30.9 1:15:02.3
30 32 MARTIČ IGOR TRIATLON KLUB VETERAN 1963 0:19:39.2 0:00:47.7 0:42:58.9 0:00:41.3 0:10:58.8 1:15:06.0
31 75 VUKAN SLAVKO ŠD TURBO MS 1970 0:18:50.8 0:01:23.8 0:42:56.6 0:01:31.7 0:10:25.7 1:15:08.6
32 71 PERME MIHA 1984 0:18:39.6 0:01:03.2 0:44:53.8 0:00:48.0 0:09:51.6 1:15:16.3
33 14 ZAJC MIHA TK INLES RIKO RIBNICA 1986 0:18:44.6 0:01:08.6 0:43:18.7 0:00:48.8 0:11:44.2 1:15:45.1
34 45 MURN LUKA ŠD SIBOR 1994 0:17:33.4 0:00:39.0 0:46:57.3 0:00:43.9 0:10:05.5 1:15:59.2
35 37 ŽUPAN JOŽE TK KRŠKO 1959 0:18:31.7 0:01:02.9 0:45:03.3 0:01:00.0 0:10:30.7 1:16:08.8
36 78 OBREZA MARKO TK INLES RIKO RIBNICA 1967 0:18:09.9 0:00:45.3 0:46:13.8 0:00:57.6 0:10:28.1 1:16:34.9
37 33 ŽAGAR ANTON TRIATLON KLUB VETERAN 1955 0:20:07.3 0:00:41.6 0:45:23.3 0:00:40.6 0:10:12.3 1:17:05.2
38 140 HOČEVAR ALEŠ TK TRISPORT KAMNIK 1979 0:19:29.4 0:00:55.9 0:45:55.9 0:00:45.0 0:10:12.3 1:17:18.6
39 76 GERŠAK JOŽE TK KRŠKO 1974 0:18:30.2 0:00:56.4 0:46:44.4 0:00:58.0 0:10:09.7 1:17:18.9
40 31 PUST ERVIN TRIATLON KLUB VETERAN 1963 0:20:05.6 0:00:42.1 0:45:23.0 0:00:38.1 0:11:01.6 1:17:50.6
41 47 ROVANJŠEK DARKO ŠD SIBOR 1955 0:18:44.2 0:01:09.7 0:45:25.2 0:01:29.2 0:11:29.3 1:18:17.6
42 17 RADIVOJEVIÆ SANDI TK INLES RIKO RIBNICA 1974 0:19:15.5 0:01:10.5 0:45:46.9 0:01:10.4 0:10:58.6 1:18:22.1
43 90 REČIČ TOMO 1976 0:20:40.3 0:01:16.1 0:45:48.4 0:00:56.9 0:10:58.5 1:19:40.2
44 55 MANDIČ PERO 1972 0:18:56.7 0:01:22.6 0:48:11.1 0:01:05.3 0:10:42.5 1:20:18.3
45 63 KOKELJ SIMON 1973 0:19:01.5 0:01:20.5 0:47:43.1 0:01:13.8 0:11:25.8 1:20:44.8
46 52 STRNIŠA TONI TK INLES RIKO RIBNICA 1959 0:19:12.3 0:01:12.5 0:49:32.7 0:01:00.8 0:10:25.2 1:21:23.5
47 38 PLANKO TOMAŽ TK TRISPORT KAMNIK 1974 0:19:52.2 0:01:12.3 0:48:37.5 0:00:59.0 0:11:09.3 1:21:50.3
48 93 VERDENIK MARKO TK LJUBLJANA 1988 0:20:43.1 0:01:14.6 0:47:51.0 0:00:58.8 0:11:33.8 1:22:21.3
49 81 GAJIČ DEJAN 1968 0:21:03.7 0:01:08.4 0:53:40.7 0:01:09.3 0:11:20.9 1:28:23.1
50 57 KRUŠIČ MATEVŽ MERCEDES TRENDY 1985 0:20:31.2 0:01:14.9 0:52:48.7 0:02:53.8 0:10:56.9 1:28:25.6
51 36 BANDI DENIS ALPEADRIAMULTI SPORT 1976 0:21:22.9 0:01:21.2 0:52:51.4 0:01:19.9 0:11:46.1 1:28:41.6
52 89 REŠČIČ IGOR ŠD 3SPORT 1952 0:22:03.7 0:01:08.3 0:53:56.8 0:01:03.8 0:12:00.1 1:30:12.8

Sprint duatlon – ženske skupno

# St. Ime Klub LR Tek Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 6 ORAŽEM MONIKA TK INLES RIKO RIBNICA 1993 0:17:33.8 0:00:36.9 0:41:49.5 0:00:47.4 0:10:35.0 1:11:22.7
2 3 KOŽAR NIKA TK INLES RIKO RIBNICA 1993 0:17:57.0 0:00:37.5 0:44:06.1 0:00:47.4 0:10:03.6 1:13:31.7
3 74 HAJDINJAK MELITA ŠD TURBO MS 1977 0:19:53.3 0:01:12.6 0:52:00.6 0:01:09.1 0:11:07.1 1:25:22.8
4 48 SUPIÆ VANJA TK MARIBOR 1969 0:21:03.8 0:01:14.6 0:54:07.1 0:01:07.7 0:11:09.8 1:28:43.1
5 42 MANDL NINA MULTISPORT KRŠKO 1990 0:22:27.3 0:00:52.5 0:53:04.1 0:00:52.8 0:11:48.5 1:29:05.3