Dobrodošli na uradni strani Triatlon zveze Slovenije

Triatlon Železniki 1997

SPRINT TRIATLON SLOVENSKI POKAL

Moški

Št. št. Mesto Priimek in ime Klub ali kraj Država # Plavanje # Kolesarjenje # Tek Skupni čas
1 1 Hočevar Grega TRISP0RT SLO 2 0:09:42:99 4 0:30:52:01 4 0:16:05:00 0:56:40:00
22 2 Kogoj Igor TRISP0RT SLO 2 0:09:42:99 9 0:32:03:01 1 0:15:21:00 0:57:07:00
27 3 Zevnik Klemen TKRIBNICA SLO 9 0:10:27:74 3 0:30:49:26 5 0:16:06:00 0:57:23:00
29 4 Kovač Matjaž ENERGIA SLO 5 0:10:16:80 2 0:30:40:20 9 0:17:07:00 0:58:04:00
14 5 Kromar Damjan TK RIBNIC SLO 19 0:11:18:24 6 0:31:11:76 2 0:15:48:00 0:58:18:00
n 6 Jenič Samo ENERGIA SLO 9 0:10:27:74 8 0:31:59:26 3 0:16:04:00 0:58:31:00
15 7 Janežič Grega N0VICEEX SLO 12 0:10:48:61 5 0:30:58:39 7 0:17:00:00 0:58:47:00
11 8 Močnik Erik TRISP0RT SLO 4 0:10:07:55 12 0:33:00:45 6 0:16:21:00 0:59:29:00
25 9 Šink Tomaž TKRIBNICA SLO 5 0:10:16:80 10 0:32:15:20 7 0:17:00:00 0:59:32:00
2 10 Cokan Nino TRIATCELJ SLO 13 0:11:02:24 7 0:31:44:76 23 0:18:41:00 1:01:28:00
5 11 Debenec Bojan 5RKK0VIN SLO 14 0:11:05:74 11 0:32:24:26 16 0:18:07:00 1:01:37:00
10 12 Tušar Simon SLO 14 0:11:05:74 13 0:33:28:26 14 0:18:00:00 1:02:34:00
12 13 Kajtazevič Edin TKSTRAZA SLO 21 0:11:28:96 14 0:33:59:04 17 0:18:11:00 1:03:39:00
40 14 Škrinjar Jos PRIBATIM SLO 21 0:11:28:96 15 0:34:02:04 21 0:18:26:00 1:03:57:00
36 15 Miše Simon TK LJ SLO 11 0:10:31:58 20 0:35:12:42 19 0:18:24:00 1:04:08:00
16 16 Fabjani Luka TK LJ SLO 7 0:10:21:99 21 0:35:24:01 20 0:18:25:00 1:04:11:00
21 17 Kolman Miran 8AZZEL SLO 24 0:11:38:12 18 0:34:54:87 13 0:17:55:00 1:04:28:00
31 18 Girandon Janez TK LJ SLO 27 0:12:33:80 16 0:34:13:20 15 0:18:01:00 1:04:48:00
37 19 Zajc Luka TK LJ SLO 16 0:11:10:67 17 0:34:19:33 30 0:20:13:00 1:05:43:00
43 20 Mladenovič Simon SLO 1 0:09:24:47 26 0:36:24:53 31 0:20:15:00 1:06:04:00
26 21 Zalokar Uroš TK LJ SLO 20 0:11:24:05 23 0:35:44:95 26 0:19:08:00 1:06:17:00
17 22 čelebič Luka TK LJ SLO 8 0:10:25:92 24 0:35:48:08 29 0:20:10:00 1:06:24:00
9 23 Pliverič Jan TK LJ SLO 18 0:11:12:33 30 0:37:05:67 22 0:18:27:00 1:06:45:00
24 24 Slapničar Matevž TK LJ SLO 34 0:14:27:14 19 0:35:04:86 11 0:17:38:00 1:07:10:00
4 25 Kosmač Sandi SLO 23 0:11:33:44 33 0:37:54:56 IB 0:18:12:00 1:07:40:00
J 26 Andric žiga TK LJ SLO 25 0:11:53:93 31 0:37:16:07 24 0:18:44:00 1:07:54:00
44 27 Vrhovec Igor TK LJ SLO 16 0:11:10:67 28 0:36:39:33 32 0:20:20:00 1:08:10:00
46 28 8regar Drago TKKAMNIK SLO 28 0:12:49:49 35 0:38:31:51 10 0:17:35:00 1:08:56:00
19 29 Vodičar Aleš TK LJ SLO 30 0:13:50:40 22 0:35:26:60 28 0:20:01:00 1:09:18:00
30 30 Kogovšek Stane ENERGIA SLO 31 0:14:03:23 27 0:36:26:77 25 0:18:53:00 1:09:23:00
32 31 Mrak Aleš SLO 35 0:15:10:22 25 0:36:20:78 12 0:17:53:00 1:09:24:00
41 32 Ekart Viktor KDKAM SLO 29 0:13:10:55 34 0:37:59:45 27 0:19:51:00 1:11:01:00
45 33 Vrhovec liga TK LJ SLO 26 0:12:11:02 36 0:40:38:98 33 0:21:08:00 1:13:58:00
6 34 Novosele Jože SDSEVNICA SLO 37 0:15:15:17 32 0:37:44:83 34 0:21:39:00 1:14:39:00
33 35 Likar Damjan SLO 36 0:15:14:44 29 0:36:51:56 37 0:24:01:00 1:16:07:00
8 36 Pliverič Marko TK LJ SLO 32 0:14:04:57 37 0:42:38:43 35 0:23:17:00 1:20:00:00
42 37 Krofi Drago SLO 33 0:14:23:05 39 0:48:36:95 36 0:23:20:00 1:26:20:00
38 38 Prdan Klemen SLO 38 0:16:02:31 38 0:46:21:69 38 0:25:07:00 1:27:31:00
39 39 Černivec Lado TK LJ SLO 39 0:19:42:14 1 0:28:07:86 39 0:47:19:00 1:35:09:00
7 Boscherini Franc SLO 0:00:00:00 0:00:00:00 0:00:00:00 Odstop
20 Menciger Matjaž STOPTEAM SLO 0:12:49:49 0:00:00:00 0:00:00:00 Odstop
23 Pšeničnik Primož ENERGIA SLO 0:09:49:95 0:00:00:00 0:00:00:00 Odstop

Ženske

Št. št. Mesto Priimek in ime Klub ali kraj Država # Plavanje # Kolesarjenje # Tek Skupni čas
3 1 Nakrst Nataša TRISPORT SLO 1 0:12:36:96 1 0:37:52:04 1 0:19:05:00 1:09:34:00
34 2 Batis Meta TK LJ SLO 2 0:13:11:08 2 0:40:49:92 2 0:22:48:00 1:16:49:00

Kategorija: M – moški premladi

Št. št. Mesto Priimek in ime Klub ali kraj Država # Plavanje # Kolesarjenje # Tek Skupni čas
45 1 Vrhovec Žiga TK LJ SLO 1 0:12:11:02 1 0:40:58:98 1 0:21:08:00 1:13:58:00

Kategorija: M14 – moški nad 14 let

Št. št. Mesto Priimek in ime Klub ali kraj Država # Plavanje # Kolesarjenje # Tek Skupni čas
17 1 Čelebič Luka TK LJ SLO 1 0:10:25:92 1 0:35:48:08 2 0:20:10:00 1:06:24:00
9 2 Pliverič Jan TK LJ SLO 3 0:11:12:33 3 0:37:05:67 1 0:18:27:00 1:06:45:00
44 3 Vrhovec Igor TK LJ SLO 2 0:11:10:67 2 0:36:39:33 3 0:20:20:00 1:08:10:00

Kategorija: M17 – moški nad 17 let

Št. št. Mesto Priimek in ime Klub ali kraj Država # Plavanje # Kolesarjenje # Tek Skupni čas
11 1 Močnik Erik TRISPORT SLO 1 0:10:07:55 1 0:33:00:45 1 0:16:21:00 0:59:29:00
12 2 Kajtazevič Edin TKSTRAZA SLO 6 0:11:28:96 2 0:33:59:04 2 0:18:11:00 1:03:39:00
40 3 Škrinjar Jos PRI BAT IM SLO 6 0:11:28:96 3 0:34:02:04 5 0:18:26:00 1:03:57:00
36 4 Miše Simon TK L3 SLO 3 0:10:31:58 5 0:35:12:42 3 0:18:24:00 1:04:08:00
16 5 Fabjani Luka TK LJ SLO 2 0:10:21:99 6 0:35:24:01 4 0:18:25:00 1:04:11:00
27 6 Zajc Luka TK LJ SLO 4 0:11:10:67 4 0:34:19:33 8 0:20:13:00 1:05:43:00
26 7 Zalokar Uroš TK LJ SLO 5 0:11:24:05 8 0:35:44:95 6 0:19:08:00 1:06:17:00
19 8 Vodičar Aleš TK LJ SLO 8 0:13:50:40 7 0:35:26:60 7 0:20:01:00 1:09:18:00
20 Menciger Matjaž STOPTEAM SLO 0:12:49:49 0:00:00:00 0:00:00:00 Odstop

Kategorija: M21 – moški nad 21 let

Št. št. Mesto Priimek in ime Klub ali kraj Država # Plavanje # Kolesarjenje # Tek Skupni čas
1 1 Hočevar Grega TRISPORT SLO 2 0:09:42:99 3 0:30:52:01 5 0:16:05:00 0:56:40:00
22 2 Kogoj Igor TRISPORT SLO 2 0:09:42:99 8 0:32:03:01 2 0:15:21:00 0:57:07:00
27 3 Zevnik Klemen TKRIBNICA SLO 6 0:10:27:74 2 0:30:49:26 6 0:16:06:00 0:57:23:00
29 4 Kovač Matjaž ENERGIA SLO 4 0:10:16:80 1 0:30:40:20 8 0:17:07:00 0:58:04:00
14 5 Kromar Damjan TK RIBNIC SLO 12 0:11:18:24 5 0:31:11:76 3 0:15:48:00 0:58:18:00
6 Jenič Samo ENERGIA SLO 6 0:10:27:74 7 0:31:59:26 4 0:16:04:00 0:58:31:00
7 Janežič Grega N0VICEEX SLO 8 0:10:48:61 4 0:30:58:39 1 0:07:00:00 0:58:47:00
25 8 Šink Tomaž TKRIBNICA SLO 4 0:10:16:80 9 0:32:15:20 7 0:17:00:00 0:59:32:00
2 9 Cokan Nino TRIATCELJ SLO 9 0:11:02:24 6 0:31:44:76 17 0:18:41:00 1:01:28:00
5 10 Debenec Bojan ŠRKKOVIN SLO 10 0:11:05:74 10 0:32:24:26 15 0:18:07:00 1:01:37:00
10 11 Tušar Simon SLO 10 0:11:05:74 11 0:33:28:26 13 0:18:00:00 1:02:34:00
21 12 Kolman Miran BAZZEL SLO 14 0:11:38:12 13 0:34:54:87 12 0:17:55:00 1:04:28:00
31 13 Girandon Janez TK LJ SLO 16 0:12:33:80 12 0:34:13:20 14 0:18:01:00 1:04:48:00
43 14 Mladenovič Simon SLO 1 0:09:24:47 16 0:36:24:53 20 0:20:15:00 1:06:04:00
24 15 Slapničar Matevž TK LJ SLO 19 0:14:27:14 14 0:35:04:86 10 0:17:38:00 1:07:10:00
4 16 Kosmač Sandi SLO 13 0:11:33:44 20 0:37:54:56 16 0:18:12:00 1:07:40:00
13 17 Andric Žiga TK LJ SLO 15 0:11:53:93 18 0:37:16:07 18 0:18:44:00 1:07:54:00
46 18 Bregar Drago TKKAMNIK SLO 17 0:12:49:49 22 0:38:31:51 9 0:17:35:00 1:08:56:00
32 19 Mrak Aleš SLO 20 0:15:10:22 15 0:36:20:78 11 0:17:53:00 1:09:24:00
41 20 Ekart Viktor KDKAM SLO 18 0:13:10:55 21 0:37:59:45 19 0:19:51:00 1:11:01:00
6 21 Novosele Jože ŠDSEVNICA SLO 22 0:15:15:17 19 0:37:44:83 21 0:21:39:00 1:14:39:00
33 22 Likar Damjan SLO 21 0:15:14:44 17 0:36:51:56 22 0:24:01:00 1:16:07:00
38 23 Prdan Klemen SLO 23 0:16:02:31 23 0:46:21:69 23 0:25:07:00 1:27:31:00
23 Pšeničnik Primož ENERGIA SLO 0:09:49:95 0:00:00:00 0:00:00:00 Odstop

Kategorija: M41 – moški nad 41 let

Št. št. Mesto Priimek in ime Klub ali kraj Država # Plavanje # Kolesarjenje # Tek Skupni čas
30 1 Kogovšek Stane ENERGIA SLO SLO 1 0:14:03:23 1 0:36:26:77 1 0:18:53:00 1:09:23:00
2 Pliverič Marko TK LJ SLO SLO 2 0:14:04:57 2 0:42:38:43 2 0:23:17:00 1:20:00:00
1 Boscherini Franc SLO SLO 0:00:00:00 0:00:00:00 0:00:00:00 Odstop

Kategorija: M51 – moški nad 51 let

Št. št. Mesto Priimek in ime Klub ali kraj Država # Plavanje # Kolesarjenje # Tek Skupni čas
42 1 Krofi Drago SLO 1 0:14:23:05 2 0:48:36:95 1 0:23:20:00 1:26:20:00
39 2 Černivec Lado TK LJ SLO 2 0:19:42:14 1 0:28:07:86 2 0:47:19:00 1:35:09:00

Kategorija: Z17 – ženske nad 17 let

Št. št. Mesto Priimek in ime Klub ali kraj Država # Plavanje # Kolesarjenje # Tek Skupni čas
34 1 Batis Meta TK LJ SLO Z17 1 0:13:11:08 1 0:40:49:92 1 0:22:48:00 1:16:49:00

Kategorija: Z21 – ženske nad 21 let

Št. št. Mesto Priimek in ime Klub ali kraj Država # Plavanje # Kolesarjenje # Tek Skupni čas
3 1 Nakrst Nataša TRISPORT SLO 1 0:12:36:96 1 0:37:52:04 1 0:19:05:00 1:09:34:00
X

Spletna stran uporablja spletne piškotke za nemoteno delovanje strani. Z nadaljevanjem uporabe se s tem strinjate. Več

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Zapri